Hlavní navigace

IR Monitor 1.1.2

Aktualizace programu
1. 12. 2010
Antivirová kontrola
22. 5. 2020 4:50
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 160×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sledování subjektů v insolvenčním rejstříku

Aplikace IR Monitor Lite slouží k pohodlnému vyhledávání a monitorování subjektů v insolvenčním rejstříku provozovaném státní správou České republiky na webu isir.justice.cz. Neplaťte již ani korunu za hlídání Vašich obchodních partnerů a používejte aplikaci zcela zdarma.

Aplikace na prohledávání insolvenčního rejstříku byla vytvořena na základě poptávky klientů, kteří potřebovali rychle a pohodlně přistupovat k insolvenčním záznamům. Nyní mate i Vy možnost tuto špičkovou aplikaci využít pro svoje potřeby. Navíc zcela zdarma, bez časových omezení. Aplikace IR Monitor Lite umožňuje ověřit až 20 monitorovyných osob či firem.

Aplikace IR Monitor Lite absolvovala náročný test společnosti Lionbridge, kterým je potvrzeno, že splňuje kritéria pro Microsoft Platform Test for ISV Solutions program. Splnění všech požadavků testu prověřilo technologické schopnosti, stoprocentní kompatibilitu a otevřenost systému na platformě Microsoft.

Aplikace umožňuje importovat subjekty ze souboru MS Excel a následně jejich hromadné ověření v insolvenčním rejstříku. Dále umožňuje prohlížet detaily insolvenčního řízení, včetně příloh ve formátu PDF.

Hlavní okno aplikace je rozděleno do čtyř záložek, přičemž každá záložka reprezentuje oddělenou funkční část:

* Novinky - obsahuje nejnovější informace o aplikaci, seznam vylepšení a seznam plánovaných odstávek systému.
* Vyhledávání - slouží k vyhledávání subjektů v insolvenčním rejstříku
* Subjekty - databáze subjektů v aplikaci. Umožňuje provádět import dat, úpravy, popř. přidání nových subjektů a prohlížení detailních informací o insolvenčním řízení
* O Aplikaci - Informace o aplikaci, novinky společnosti Intelligent Technologies
 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o IR Monitor

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.