Hlavní navigace

Administrativní kalkulačka BIUS2 201-05-31H

Zvětšená kalkulačka s historií a dalšími formuláři

Tato nejnovější obecná uživatelská kalkulačka disponuje historií záznamu, jeho uložení, popisu i tisku. K dispozici jsou široké možností změny vzhledu, aby si uživatel přizpůsobil produkt na obrazovce podle svého gusta. S kalkulátorem lze provádět nejrůznější druhy výpočtů, a zaokrouhlování všemi možnými způsoby, jako je nahoru, dolů, matematicky, na násobky. Kalkulátor se může zvětšit na celou plochu obrazovky, tak aby výpočet, nebo výsledek byl čitelný i zdálky.

Tato kalkulačka je součástí manažerské kalkulačky a nelze ji pořídit samostatně. odkaz na stažení je funkční, bude nainstalována manažerská kalkulačka, jejíž součást je i kalkulačka administrativní.

Nejsilnějším nástrojem je množství dalších formulářů, celkem 21, pomocí kterých lze provádět další běžné hromadné zpracování dat a výpočetní operace. Formuláře jsou v blocích Excel - Filtry, Excel - slučování a rozdělování tabulek, Inventarizace (párování dat), Výpočet DPH jednoduše i hromadně, k dispozici je i doplňkový modul vystavení faktury a dokonce i modul Zpětný rozsah, pomocí kterého si určíme interval vyměřovacího základu z částky, která byla nějakým způsobem zaokrouhlena.

Kalkulačka má množství nastavení a dalších funkcí. Můžete si změnit velikost, náhled, různé oblasti kalkulačky, lze si změnit barevné provedení prvků a především lze měnit velikost písma výsledku, vstupů. K dispozici je i Help. Produkt má možnost dalšího nastavení a umožňuje vstup do dalších modulů.

Popis funkcí: běžný výpočet, procenta, paměť, závorky, rabat a marže, výpočty v exponenciálním tvaru, zaokrouhlení třeba na násobky 100 nahoru, až 10 desetinných míst, exponent až do hodnoty 200 a to jako kladný i záporný.

Průběžné sestavy, jsou jakési mezisoučty, které si můžeme pojmenovat, popsat a uložit. Každý řádek lze případně doplnit o popis. Sestavy lze tisknout, včetně záhlaví i zápatí, ukládat na disk.

  • Modul DPH dokáže velice jednoduchým způsobem dopočítávat ostatní údaje při výpočtu daně, základu, množství a ceny s DPH celkem. Dopočet je automatický a například z vloženého DPH se dopočítají ostatní údaje. Modul je rozšířen o hromadný výpočet řádků DPH, kde jednotlivé řádky jsou na sobě nezávislé. Modul spolupracuje s modulem Fakturace.
  • Modul Inventarizace umožní spárovat proti sobě dle seznamů (z prostředí Excel) položky proti sobě. K dispozici je velmi široký prostor pro podmínky a různé způsoby párování. Není již třeba pak například odškrtávat jednotlivé položky proti sobě při inventarizaci položek dokladů, účetnictví a jiných skupin dat.
  • Modul Excel 1, doplňuje zpracování v prostředí Excel. Jsou zde nové funkce, jako profiltrování dat podle filtru a omezujících podmínek, hromadné zaokrouhlení bez užití vzorců, rozbor hodnot a vyhodnocení , do jakého intervalu patří, vložení pořadí prvků, či nul a jedniček podle toho, zda splňují, či nesplňují podmínku.
  • Modul Excel 2, slučuje stejné i nestejné tabulky, s možností výběru slučovaných řad a sloupců, tvorby nesloučeného doplňku tabulek, při slučování lze tabulku profiltrovat, lze slučovat řetězce a lze slučovat tabulky i takovým způsobem, že bude vložena jenom jedna hodnota do určité buňky, která více vyhovuje podmínce. (Termín - vítězná hodnota).

Upozornění - k produktu je k dispozici Help ke stáhnutí (čeština)

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
4. 6. 2012
Antivirová kontrola
7. 6. 2022 3:55
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 089×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Administrativní kalkulačka BIUS2

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty