Hlavní navigace

LUK 3.0

Leasingový-úvěrový kalkulátor.

LUK je aplikace, která umožnuje interaktivně s okamžitou odezvou zpracovat nabídku financování leasingem, operativním leasingem a úvěrem v různých variantách doby splácení, akontací a úrokových sazeb a porovnat je. Aplikace má širokou škálu hodnot pro výpočty a tisk nastavitelnou v parametrech. Tyto je nutné zkontrolovat a nastavit dle potřeb uživatele.

Pro zpracování e možno kombinovat pořízení, splácení a pojištění v měnách CZK a EUR. Je implementována i možnost dotace PRLGF.

Pro každý způsob financování jsou k dispozici 3 varianty doby a způsobu splácení, každá s 5 kombinacemi akontace a úrokové sazby. Pro každou jednotlivou variaci je možné vygenerovat  splátkový kalendář ve variantách volitelný úmor a splátky s možností zadání nerovnoměrných splátek.

Hotové a rozpracované úlohy je možno uložit do souboru a ze souboru načíst pro další zpracování. Pro všechny variace je možné vygenerovat tiskový náhled a odeslat jej na tiskárnu nebo uložit do PDF dokumentu.

Aplikace nevyžaduje pro funkčnost  žádné síťové připojení.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
18.&nbs+02:00;5.&nbs+02:00;2023
Antivirová kontrola
19. 5. 2023 3:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o LUK

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty