RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Databáze > Ostatní > Kalendář

Kalendář


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


česky

Univerzální kalendář na plochu pro každodenní použití

Už se vám stalo, že jste zapomněli na narozeniny manželky, kamaráda nebo svátek tchyně? Program KALENDÁŘ je tu pro vás. Bude si pamatovat a hlídat důležitá data a na nikoho nezapomena.

Jeho nedílnou součástí je databáze 1200 nejčastěji užívaných jmen v Českých zemích s daty jejich svátků. Ovládání je jednoduché. Zadáte jméno a datum narození a KALENDÁŘ si vše ostatní již hlídá sám.

Mezi další funkce patří též výpočet biorytmu, určení časových pásem ve velkých městech světa, vyhledání Velikonočních svátků na sto let dopředu a dozadu, různé výpočty s daty, vyhledání dne i týdne v roce aj Nové funkce - výpočet východu a západu Slunce, kalendář přehledu počasí od roku 1775, týdenní přehled, sportovní výsledky, znamení zvěrokruhů..

Verze 2.5.5

Většina stávajících funkcí byla upravena, rozšířena, nová grafika, hlídání záručních oprav, menstruační kalendář, ruské a portugalské názvy dnů a měsíců Novinkou jsou též pranostiky na jednotlivé dny, znamení zvěrokruhů či zobrazení času ve vybraném místě na světe na hlavním panelu. Nově vytvořen týdenní i měsíční kalendář, možnost přímo vpisovat poznámky, možnost ukládat si informace o skutečném menstruačním cyklu, možnost plánovat nepravidelné směny, dvacet jazykových mutací, diář,


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Kalendář

Licence:
Shareware
Omezení:
21 dnů
Autor:
USSOFT
Potřeba instalace:
ano
Cena:
210,- Kč
Domovská stránka:
http://www.ussoft.cz
Velikost souboru:
4,5 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP
Staženo:
17706x celkem
16x tento týden
Poslední aktualizace:
27. prosince 2008
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.