Hlavní navigace

 SketchUp Pro 2020 20.1.228.63

Tvorba 3D modelů a výkresů

Chcete výkonnější nástroj než jen tužku a papír? Brzdí přesné mantinely CAD systému váš tvůrčí rozlet? Je vaším snem intuitivní práce ve 3D? Vyzkoušejte, co pro vás může udělat SketchUp. Ten získává zaslouženou oblibu u architektů, návrhářů interiérů, exteriérů, designérů - zkrátka všech, kteří chtějí především tvořit.

Původním záměrem tohoto softwaru bylo poskytnout nástroj zaměřený na vytváření koncepční fáze designu. Postupně se, díky jeho schopnosti nejen skicovat, ale i podrobně zpracovat požadovaný detail, ukázaly možnosti širokého využití v rozličných oborech.

SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií. Je to silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky - rychle a snadno. Zatímco tradiční CAD systémy jsou nutné pro tvorbu detailních výkresů, SketchUp je nástroj pro návrh, skicování, design.

Další knihovny spolu s dalšími rozšířeními lze stáhnout přímo z prostředí programu. Program umožňuje export a import do rozšířených DWG a DXF formátů a mnoha dalších.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
13. 7. 2020
Antivirová kontrola
11. 10. 2020 4:37
Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte Vybrat jiné parametry
Staženo
409 524×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o SketchUp Pro 2020

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty