Hlavní navigace

 SketchUp Make 15.2.685

Tvorba 3D modelů a výkresů

Chcete výkonnější nástroj než jen tužku a papír? Brzdí přesné mantinely CAD systému váš tvůrčí rozlet? Je vaším snem intuitivní práce ve 3D? Vyzkoušejte, co pro vás může udělat SketchUp. Ten získává zaslouženou oblibu u architektů, návrhářů interiérů, exteriérů, designérů - zkrátka všech, kteří chtějí především tvořit.

Původním záměrem tohoto softwaru bylo poskytnout nástroj zaměřený na vytváření koncepční fáze designu. Postupně se, díky jeho schopnosti nejen skicovat, ale i podrobně zpracovat požadovaný detail, ukázaly možnosti širokého využití v rozličných oborech.

SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií. Je to silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky - rychle a snadno. Zatímco tradiční CAD systémy jsou nutné pro tvorbu detailních výkresů, SketchUp je nástroj pro návrh, skicování, design.

Další knihovny spolu s dalšími rozšířeními lze stáhnout přímo z prostředí programu. Program umožňuje export a import do rozšířených DWG a DXF formátů a mnoha dalších.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
1. 3. 2009
Antivirová kontrola
15. 12. 2020 3:56
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
409 734×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o SketchUp Make

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty