Hlavní navigace

CAD Architecture 3.01.11

Návrh domu, kuchyně, koupelny a zahrady

CAD Architecture je nově vyvinutý produkt pro architekty a stavební inženýry. Je založen na nejmodernějších počítačových technologiích (jako .NET, C#), vlastnosti programu jsou speciálně vyvinuty tak, aby vyhovovaly i nejnáročnějším uživatelům ? ať jde o profesionální architekty, projektanty, stavební inženýry nebo řemeslníky. Podporuje import 2D-DXF/DWG formátu, dále export včetně vzájemných závislostí, sdílení a administraci půdorysů, nárysů a řezů. Komunikace s ostatními členy projektu nebo zákazníky se tak stane bezproblémovou záležitostí bez ohledu na používaný CAD systém.

CAD Architecture Pro podporuje většinu používaných 2D a 3D formátů jako 3DS, 3D-DXF a VRML-1 a to mu dovoluje užívat externí databázi objektů v procesu navrhování. S pomocí mnoha referenčních bodů můžete přesně kontrolovat umístění vkládaných objektů. CAD Architecture také podporuje vytváření zdí, stropů a podlah sendvičovou metodou, které se skládají z různých materiálů, jako je izolace, omítky a betonové podlahy. S nimi lze manipulovat jako s jedním objektem. Samozřejmostí je individuální specifikace odpovídajících vlastností vrstev po velmi malých zlomcích tloušťky.

CAD Architecture Premium Vám nabízí jednoduchou a intuitivní cestu k vytváření kompletní projektové dokumentace, obsahující výkresy, řezy, texty a 2D symboly. Program podporuje tisk výkresů až do velikosti A0.

Návrhy rodinných domů, obchodů, vícepodlažních budov nebo jen jednoduché byty, to vše interaktivně a v realistickém 3D světě. Všechny pohledy a okna jsou současně obnovovány, bez ohledu na to, jestli kreslíte ve 2D, 3D nebo v řezu. Pro svou jednoduchou ovladatelnost a příjemné uživatelské prostředí dosahuje extrémně přesných výsledků. Důležitá vlastnost softwaru je použití inteligentních komponentů. Jakmile umístíte inteligentní 3D objekt, zbytek práce za Vás vykoná program. V případě konstrukce zdi za zdí, je výška zdí automaticky nastavena do výšky stávajícího podlaží.

Veškeré úpravy budov jsou prováděny pomocí několika pohledů. Jestliže jsou konstrukční komponenty změněny v jednom pohledu, všechny ostatní pohledy projektu se automaticky aktualizují. Řezy a pohledy jsou definovány ve dvourozměrném půdorysu a jsou vytvářeny programem. Zobrazení řezu může být zjednodušeno do technického pohledu zobrazujícího jen obrys řezu, do kterého může být vložena jeho výška a rozměry.

Všechny aspekty plánování projektu (např. půdorysy, pohledy a řezy) je možno sestavit k tvorbě detailních stavebních plánů požadovaných architekty a inženýry s možností tisku až do velkých rozměrů výkresu.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
11. 9. 2013
Antivirová kontrola
31. 1. 2021 3:54
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
14 862×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o CAD Architecture

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty