Hlavní navigace

DVDIdle 5.9.8.5

Aktualizace programu
1. 9. 2008
Antivirová kontrola
11. 1. 2020 3:53
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
10 240×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Prodloužení životnosti vaší DVD jednotky

DVDIdle Vám pomůže rozšířit životnost Vaší DVD jednotky. Použitím cache se čtením dopředu, uloží DVDIdle data z DVD, která budou následně přehrávána, na disk nebo do paměti RAM a pak je odešlou přímo softwarovému DVD přehrávači, takže DVD jednotka odpočívá. Například: 6-ti rychlostní DVD jednotka bude pracovat pouze 15 minut při sledování 90-ti minutového DVD filmu.

DVDIdle pracuje na pozadí a cachuje automaticky. Se softwarovými přehrávači jako například PowerDVD, WinDVD, atd. je program schopen spolupracovat a dodává dostatek dat, zatímco Vaše DVD jednotka se již netočí!

DVDIdle podporuje normální soubory, čímž jsou myšleny soubory AVI, DivX, RM, ASF, WMV, MPG, MPEG a DAT disků VCD; soubory SVCD mohou být cachovány, pokud je sledujete z CD/DVD disku.

DVDIdle Pro kombinuje funkčnost programů DVD Region+CSS Free a DVDIdle do jednoho výkonného softwaru!

DVD Region+CSS Free Vám umožní sledovat DVD filmy chráněné ochranou CSS! Plně podporuje chráněné jednotky regionem (RPC2) a nevyžaduje žádné modifikace firmwaru. Pracuje i bez nastavení kódu regionu pro Vaši jednotku.

DVD Region+CSS Free pracuje na pozadí tak, aby se DVD disk softwarovému DVD přehrávači jevil nechráněn žádnými ochranami ani kódy. Díky programu DVD Region+CSS Free můžete sledovat DVD filmy s jakýmkoli kódem v softwarových DVD přehrávačích jako PowerDVD nebo WinDVD! S kopírovacími softwary jako DVDFab, DVD X Copy, InterVideo DVD Copy, atd. můžete kopírovat i ty disky, které jsou chráněny!

DVD Region+CSS Free nejen, že ruší kódování DVD disků, ale nyní také dokáže přehrát, kopírovat a grabovat chráněná Audio CD.

 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o DVDIdle

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty