Hlavní navigace

Windows Phone 7 bude mít webový app store

Microsoft připravuje spuštění webové verze Windows Phone 7 Marketplace, kde prodává a poskytuje nejrůznější aplikace od nezávislých tvůrců. Objevit by se měla na podzim tohoto roku.
David Sillmen 27. 5. 2011

Sdílet

Microsoft momentálně připravuje webovou verzi Windows Phone 7 Marketplace, kde prodává a poskytuje aplikace. Jedná se o reakci na Android a iOS, které takovou verzi svých app storů už mají. Webová verze je dobře ovladatelná a přístupná ze všech přístrojů, třeba i z počítače.

Webové Windows Phone 7 Marketplace se tak bude podobat například Android Marketu – k dispozici budou popisky a obrázky aplikací, stejně jako různá hodnocení a recenze. Platit se bude stále kreditní kartou spojenou s Windows Live ID.

Jakmile si aplikaci pořídíte, bude automaticky stažena do vašeho telefonu s možností pozdější instalace. Výhodou je historie nákupů, která vám umožní přístup k již nakoupeným aplikacím kdykoliv. Můžete je tak snadno dostat do nového telefonu jedním kliknutím.

Webová verze Windows Phone 7 Marketplace by se měla objevit letos na podzim spolu s novou vývojovou verzí systému Mango.

Zdroj: PCW

Autor článku

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty