Screenshoty k Ballad of Gay Tony

<p>&#160;</p>
<p>&#160;</p>
Fanstránky GTA4Net odhalily jako první nové screenshoty ke stažitelnému rozšíření pro Grand Theft Auto IV s názvem Ballad of Gay Tony. Obrázky jsou bohužel zatím jen čtyři, ale už nás pěkně natěšily.

Sdílet

Druhá epizoda stažitelného obsahu pro Grand Theft Auto na Xbox 360 má vyjít 29. října tohoto roku. Hlavním hrdinou je zabiják Luis Fernando Lopez – ten zároveň pracuje jako asistent legendárního Anthony „Gay Tony“ Prince. Příběh se bude prolínat s původní hrou a zároveň i první epizodou, která nesla podtitul The Lost and Damned.

Kromě nové příběhové linie, misí a charakterů by měla hra pbsahovat nové vozy, zbraně, vedlejší mise a achievmenty.

Jak sám Rockstar říká: „hráč bude bojovat mezi soupeřící věrností rodiny a přátel a s nejistotou, kdo je pravý a kdo je falešný ve světě, kde má každý svou cenou.“

„Ballad of Gay Tony přináší Liberty City pořádnou dávku zbraní, pozlátka a špiny.“

Ballad of Gay Tony nebude k hraní vyžadovat originální kopii GTA IV, takže pokud ho zatím stále nemáte, nic se neděje.

Samotný trailer ke hře vyjde pak tohle úterý, tedy 1. září. Pokud se vám to ale zdá, že je to moc daleko, tak se alespoň můžete podívat do naší fotogalerie.

Autor článku