Hlavní navigace

Sunnysoft InterWrite 9.0

Od české klávesnice po kompletní lokalizaci PDA

Řada produktů Sunnysoft InterWrite přináší hned několik řešení pro kompletní počeštění vašeho PDA.

Sunnysoft InterWrite Small je oblíbená softwarová klávesnice, která dokáže vkládat specifické znaky více než 50 jazyků (samozřejmě českou diakritiku). Dostane se vám příjemného a intuitivního prostředí, ovladače pro hardwarovou klávesnici, klávesy pro print-screen a řady dalších šikovných funkcí.

Sunnysoft InterWrite Fullscreen je plně integrovanou fullscreenovou klávesnicí (zobrazení v režimu celé obrazovky), která změní váš názor na zadávání znaků do PDA. Klávesnice zásadně usnadňuje a zrychluje psaní e-mailů, SMS nebo záznamů do kalendáře. Veškerá nastavení lze navíc kdykoliv přizpůsobit vašim potřebám. InterWrite Fullscreen podporuje rozložení kláves pro více než 50 národních jazyků (psaní s diakritikou, apod.). Uživatelé ocení atraktivní vzhled a podporu hardwarové klávesnice. Samozřejmostí je klávesa pro snímání obrazovky a řada dalších funkcí.

Sunnysoft InterWrite Standard s sebou kromě softwarové klávesnice známe z verze Small přináší i lokalizaci systému Microsoft Windows Mobile. V češtině tak budete mít jednak systémové aplikace jako je Word Mobile, Excel Mobile apod., ale také nápovědu, bitmapy, šablony... Verze Standard podporuje integraci Fullscreen klávesnice.

Sunnysoft InterWrite Pro je kompletní lokalizací vašeho přístroje s Microsoft Windows Mobile 6. InterWrite Pro nelokalizuje jen standardní systémové součásti. Do češtiny se přeloží také specifické součásti vašeho konkrétního zařízení. Každý přístroj má tedy svou individuální verzi šitou přesně na míru. Správnou instalaci si tedy vyberte v sekci download na našich webových stránkách výrobce. Verze Pro samozřejmě podporuje integraci Fullscreen klávesnice.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
25. 3. 2008
Antivirová kontrola
15. 4. 2021 3:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
11 419×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Sunnysoft InterWrite

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty