Hlavní navigace

IncrediMail Xe

Aktualizace programu
31. 7. 2012
Antivirová kontrola
Včera 3:58
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
53 957×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Emailový klient s nestandardními možnostmi
IncrediMail je pokročilý emailový klient, který nabízí neočekávané možnosti v oblasti interaktivity. S jeho pomocí si můžete upravit maily dle libosti a povahy. Vybrat si můžete z velkého množství pozadí, animací, zvuků, 3D efektů nebo elektronických přáníček a to vše zakomponovat do vašeho e-mailu.

IncrediMail je kompletní emailový klient se všemi standardními funkcemi, ale je jiný než všechny, které jste do této chvíle mohli vidět. Dává elektronické korespondenci "šťávu"! IncrediMail StyleBox nabízí kolekci tématických fontů (symbolů) od notiček po keltské symboly. K mailům můžete přidat dokonce vlastnoruční podpis. Vizuální i audio efekty překvapí všechny příjemce Vašich e-mailů.

Mezi standardní funkce programu patří adresář, možnost opakované kontroly nově došlé pošty. Program dovede na základě určených pravidel a filtrů automaticky třídit poštu do zvolených adresářů. Funkce Block Messages umí odblokovat nechtěnou příchozí poštu, tzv. spam. Pokud sdílíte počítač s jinými osobami, uvítáte oddělené identity, takže si každý může uzpůsobit program podle svého.

Program je vedle své funkčnosti především velmi zábavný a každodenní nudné úkoly okoření humorem a jemnou grafikou. Za speciální vzhled, efekty a zvukový doprovod samozřejmě zaplatíte velkou daň v podobě rychlosti programu a jeho systémových nároků.
V nejnovějších verzích přibyly následující funkce:
  • podpora emailových účtů na Hotmail.com a msn.com,
  • vyžádání potvrzení o přečtení emailu,
  • emotikony a tancující písmena,
  • náhodný způsob upozornění na email (nevíte, co na vás vyskočí),
  • podpora skinů,
  • plná kompatibilita s Windows XP,

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o IncrediMail Xe

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.