RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Chat a IRC > Radical Flash Chat

Radical Flash Chat


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


PHP Video Chat,který lze integrovat do www stránek

Multimediální framework Radical Chat umožňuje vývojářům (PHP, ASP.NET, Java, ...) vytvářet online video chaty, videokonference a jiné multimediální aplikace založené na pluginu Adobe Flash, přičemž tito vývojáři nemusí o technologii Flash a programovacím jazyku Actionscript vědět vůbec nic. Tato revoluční technologie extrémně urychluje vývoj textových chatů, videochatů a jiných multimediálních aplikací. Veliký důraz je kladen na efektivitu a rychlost celého systému.

Framework Radical Chat, který tvoří tři aplikace o celkové velikosti 180 KB a se dá jednoduše integrovat do jakéhokoliv existujícího projektu - je kompatibilní s frameworkem Smarty(PHP), Zend(PHP) a ASP.NET(C# 2.0) - podporuje MVC model a mnoho naprosto revolučních novinek. Vůbec poprvé mohou PHP a ASP.NET vývojáři vytvářet vlastní online videochaty a využít nejmodernější technologie asynchronního událostmi řízeného programování, ve kterém je možné jediným příkazem měnit obsah webových prohlížečů stovek uživatelů najednou.

Součástí balíku je jeden předpřipravený videochat (Skin a chování chatu je možné změnit) + kompletní API včetně integrovaného vývojového prostředí, ve kterém je možné během několika hodin napsat svůj vlastní Flash Video Chat.


Celkové hodnocení

5
0
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o Radical Flash Chat

Licence:
Freeware
Omezení:
Pouze pro nekomerční použití, vývoj a testování
Autor:
cze
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://cs.cze.cz
Velikost souboru:
61,9 MB
Operační systém:
Nezávislé
Staženo:
1503x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
25. ledna 2010
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.