Hlavní navigace

 Home Electronics 1.4.2

  • Přejít do App Store
2017年5月10日にリリースされたPELICAN FANCLUBの1stフルアルバム「Home Electronics」。
このアプリでは、アルバムのために作られたコンテンツが不定期にアップデート更新され、
6月から開催されるツアー“ELECTRONIC STORE”の下記10箇所のライブ会場でも限定動画を楽しむことができます。
(アプリは通信環境の良い場所でお楽しみください)

PELICAN FANCLUB TOUR 2017
“ELECTRONIC STORE”

2017.06.09 Fri 愛知・APOLLO BASE 19:00開場 19:30開演
2017.06.18 Sun 大阪・阿倍野ROCK TOWN 16:30開場 17:00開演
2017.06.25 Sun 東京・UNIT 16:30開場 17:00開演
2017.06.30 Fri 福岡・Graf 19:00開場 19:30開演
2017.07.02 Sun 広島・BACK BEAT 18:00開場 18:30開演
2017.07.03 Mon 香川・DIME 18:00開場 18:30開演
2017.07.11 Tue 新潟・CLUB RIVERST 18:00開場 18:30開演
2017.07.12 Wed 石川・VAN VAN V4 19:00開場 19:30開演
2017.07.13 Thu 宮城・enn 3rd 19:00開場 19:30開演
2017.07.14 Fri 千葉・LOOK 18:30開場 19:00開演


[推奨端末]
iPhone 5s, 6, 6Plus, 6s, 6sPlus, 7, 7Plus
iPhone SE
iPod touch 6th
iPad3以上, iPad mini2以上, iPad Air以上,iPad Pro

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

  • Přejít do App Store

Souhrnné informace o Home Electronics

  • Verze programu

    1.4.2
  • Autor

  • Potřeba instalace

    ano
  • Velikost souboru

    50,8 MB
  • Systémové požadavky

    Aplikace pro: iPhone, iPad
  • Jazyk

    • Angličtina
  • Staženo

    0× celkem
    0× tento měsíc
  • Poslední aktualizace

    14. 10. 2019

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty