RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > Servery > Ostatní > eDock Server

eDock Server


Celkové hodnocení
2 z 52 z 52 z 52 z 52 z 5(2 hlasy)


česky

Dokumentový server

eDock Server je bezpečný dokumentový server s jednoduchým nastavením přístupových práv a komplexním ovládáním pomocí browseru.

Do tohoto serveru lze ukládat soubory a dokumenty libovolného typu. Všechna data (uložené soubory, uživatele i jejich práva) spravuje 602SQL Server a pro jejich následnou publikaci je využíván libovolný web server (např. 602LAN SUITE, Microsoft IIS, Apache apod.).
eDock Server lze přirovnat ke sdílenému síťovému disku, který je přístupný nejen po lokální síti, ale i po internetu, čímž odpadá potřeba nekonečného odesílání dokumentů elektronickou poštou. A stejně jako u síťového disku, lze i v eDock Serveru definovat přístupová práva pro skupiny či uživatele k jednotlivým složkám i souborům, která jsou nezávislá na nastavení síťového operačního systému. Navíc jsou všechny uložené dokumenty i komunikace klientů se serverem šifrovány.

eDock Server umí rozpoznat a zaindexovat soubory řady běžně používaných formátů aplikací MS Office, PC SUITE a dalších (DOC, XLS, RTF, PPT, HTML, WPD, WLS, TXT, CSV a PDF). Tyto soubory lze pak snadno a hlavně rychle fulltextově vyhledávat podle slov či frází z jejich obsahu. Navíc umí eDock Server zaindexovat i obsah Vašeho webového serveru, a nabídnout tak návštěvníkům Vašich stránek jejich fulltextové prohledávání.


Celkové hodnocení

2
0
2 z 52 z 52 z 52 z 52 z 5(2 hlasy)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o eDock Server

Licence:
Shareware
Autor:
Software602 a.s.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.602.cz
Velikost souboru:
24,8 MB
Operační systém:
Windows NT/2000/XP/2000 Server
Staženo:
1822x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
14. července 2007
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.