RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > RSS čtečky > Bizz RSS Feed Liner

Bizz RSS Feed Liner


Stáhnout
Verze 4.11 r13 - 2,7 MB

Celkové hodnocení
3.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 5(2 hlasy)


česky

Jedna řádka na obrazovce a dozvíte se vše

Čtečku Feedů už určitě znáte... ale víte co je Feed Liner a Feed Browser?

Bizz FeedLiner je základní aplikací pro publikování a sledování aktuálních informací na Internetu. Uživatel si zvolí, jaké zprávy ho zajímají a ty jsou pak průběžně, tak jak na Internetu vznikají, zobrazovány jako nekonečný běžící text na liště umístěné na horním nebo spodním okraji obrazovky. Lišta může být na obrazovce zapnuta neustále nebo v režimu kdy "spí" a skrytě "čeká" na to, až se kdekoliv objeví nová zpráva, která by uživatele mohla zajímat. Tímto způsobem je možno velmi efektivně sledovat vše co se na Internetu děje bez zbytečné ztráty času stráveného často nekonečným brouzdáním a vlastně současně s jakoukoliv jinou prací na počítači.

Pokud vás titulek informace běžící na liště zaujme, nastavíte na něj kurzor myši, jeho pohyb se zastaví a objeví se celá zpráva spolu s informacemi o jejím zdroji, autorovi a o tom, kdy a kde byla publikována. Pokud se chcete dozvědět více na Webu autora zprávy, stačí kliknout na titulek zprávy myší a v interním TABovacím browseru aplikace - Bizz Internet Cruiser - se otevře přímo ta Webová stránka, ze které zpráva pochází.

Pokud budete chtít dát přednost zobrazení v němž si může projít všechny zprávy současně, je možno je v interním browseru kdykoliv zobrazit současně mnoha způsoby .... jako přehledy, noviny, mix, letáky atd ... Ti zkušenější si mohou vyrobit a přidat další vlastní zobrazovací šablony a využít je třeba k rozšíření reklamního prostoru svého webu.

Pro použití ke zobrazování firemních informací, je čtečku možno snadno upravit tak aby spolu se zobrazovanými informacemi z Feedů nesla marketingové a produktové informace společnosti pro kterou byla upravena - tzv full branding option.

Díky systému automatických konverzních XSL šablon může čtečka číst a zobrazovat nejen RSS ale prakticky i jakákoliv jiné XML soubory a kombinace dat (obrázky, letáky, flashe, videa, atp...)

K dispozici je také upravená verze STAHUJ.CZ, ve které nejdete veškeré rss zdroje z našeho serveru. Snadno se tak dozvíte o všech novinkách a článcích přidaných aktuálně na Stahuj.cz a Vaření.cz


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 4.11 r13 - 2,7 MB

Souhrnné informace o Bizz RSS Feed Liner

Licence:
Freeware
Autor:
DST
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.bizz.cz
Velikost souboru:
2,7 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista/7
Staženo:
36394x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
29. června 2006
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.