Hlavní navigace

 Linkman 8.99.9

Kompletní řešení pro správu URL adres

Linkman je zajímavý správce URL adres a nástroj pro sledování webových stránek. Program obsahuje vše potřebné ke správě, ukládání, organizaci a zjišťování stavu URL adres. Ikona v systémové liště vás může informovat o změně na stránkách, případně jejich nedostupnosti či přesunu někam jinam. Tato ikona také nabízí rychlý přístup ke stránkám, které sledujete denně nebo k nim potřebujete rychlý přístup. Mezi další funkce patří možnost smazání duplicitních stránek, osobní hodnocení, ochrana heslem a vyhledávání v databázi.

Při vkládání nových odkazů do databáze mohou být automaticky vloženy i klíčová slova a krátký popis. Obsažena je funkce pro import ze záložky "Oblíbené" u populárních prohlížečů jako je Internet Explorer, Firefox, Opera a další. Oblíbené stránky můžete exportovat podle upravitelných šablon do XML a HTML formátu. Prostředí programu si můžete přizpůsobit vašim potřebám.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
2. 1. 2019
Antivirová kontrola
25. 11. 2020 2:53
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 639×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Linkman

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty