RSS export


Internet Explorer 6


Celkové hodnocení
2.8 z 52.8 z 52.8 z 52.8 z 52.8 z 5(88 hlasů)


česky

Internetový prohlížeč od Microsoftu

Internet Explorer řady 6. Vychází z přecházejících verzí, a tudíž samozřejmě obsahuje i oblíbené prvky jako je automatické doplňování fomulářových polí, vyhledávání, oblíbené položky, atp.

V nové verzi naleznete zcela nový navigační panel "Personal Bar". Ten umožní všem, od začátečníků až po profesionály, optimálně využívat všech výhod IE a zrychlit tak svou práci s Internetem.
Další novinkou je panel "Image Toolbar", který výrazně usnadní manipulaci s obrázky a fotkami nalezenými na webu. Při prohlížení obrázku, který je větší, než-li vaše rozlišení, můžete zapnout automatickou úpravu velikost, která proporcionálně obrázek zmenší. Microsoft do nové verze zakomponoval také podporu pro jeho instant messenger MSN Messenger Service.
MS si konečně dává také záležet na bezpečnosti, kterou u předcházejících verzí trochu zanedbával (pověstné bezpečnostní díry v MSIE 5.0). Implementuje do nové verze Cookie control, kde budete mít podrobný přehled o ukládaných proměnných ve vašem počítači a podporu pro P3P (Privacy Preferences).

V instalačním balíku také naleznete novou verzi Outlook Expressu. Tato verze není spustitelná pod operačním systémem Windows 95.

Pozn.: Po stáhnutí malého souboru musíte být stále připojeni k Internetu, protože instalátor začne stahovat zhruba 10 až 20 MB, dle součástí, které chcete nainstalovat.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Internet Explorer 6

Licence:
Freeware
Autor:
Microsoft Corporation
Potřeba instalace:
ano
Velikost souboru:
482,2 kB
Operační systém:
Windows 98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
439707x celkem
21x tento týden
Poslední aktualizace:
28. srpna 2001
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.