Hlavní navigace

Internet Explorer 6

Internetový prohlížeč od Microsoftu

Internet Explorer řady 6. Vychází z přecházejících verzí, a tudíž samozřejmě obsahuje i oblíbené prvky jako je automatické doplňování fomulářových polí, vyhledávání, oblíbené položky, atp.

V nové verzi naleznete zcela nový navigační panel "Personal Bar". Ten umožní všem, od začátečníků až po profesionály, optimálně využívat všech výhod IE a zrychlit tak svou práci s Internetem.
Další novinkou je panel "Image Toolbar", který výrazně usnadní manipulaci s obrázky a fotkami nalezenými na webu. Při prohlížení obrázku, který je větší, než-li vaše rozlišení, můžete zapnout automatickou úpravu velikost, která proporcionálně obrázek zmenší. Microsoft do nové verze zakomponoval také podporu pro jeho instant messenger MSN Messenger Service.
MS si konečně dává také záležet na bezpečnosti, kterou u předcházejících verzí trochu zanedbával (pověstné bezpečnostní díry v MSIE 5.0). Implementuje do nové verze Cookie control, kde budete mít podrobný přehled o ukládaných proměnných ve vašem počítači a podporu pro P3P (Privacy Preferences).

V instalačním balíku také naleznete novou verzi Outlook Expressu. Tato verze není spustitelná pod operačním systémem Windows 95.

Pozn.: Po stáhnutí malého souboru musíte být stále připojeni k Internetu, protože instalátor začne stahovat zhruba 10 až 20 MB, dle součástí, které chcete nainstalovat.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
28. 8. 2001
Antivirová kontrola
23. 5. 2022 3:56
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
441 713×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Internet Explorer 6

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty