RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > Monitoring sítě > WatchDog

WatchDog


Stáhnout
Verze - 6,5 MB

Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(2 hlasy)


česky

Monitoring činnosti počítačů

WatchDog je efektivní nástroj pro zvýšení produktivity práce zaměstnanců. Přínosem je pro všechny firmy, ve kterých zaměstnanci pracují s počítači. Tam, kde je práce na počítači hlavní pracovní náplní zaměstnanců však dokáže úplné divy. A jak to dokáže?

V první řadě si sami zaměstnanci sami uvědomí, kolik času v rámci pracovní doby stráví aktivitami s vlastní prací nesouvisejícími, ať už jde o prohlížení stránek, hraní her, soukromou komunikací přes emaily nebo messengery jako ICQ nebo Skype.

Vedoucí pracovníci ve WatchDogu získají nástroj na porovnání využití pracovního času jednotlivými zaměstnanci. Správný vedoucí moc dobře ví, kdo z jeho podřízených by pro firmu "položil život" a kdo se naopak "nepředře". WatchDogu pomůže vedoucímu objektivně posoudit pracovní nasazení podřízených a statistiky ve formě přehledných tabulek a grafů se stávají podkladem pro odměňování těch nejlepších.

Další velmi užitečnou funkcí programu WatchDog je softwarový audit. Díky WatchDogu je možné optimalizovat nákup licencí software používaného zaměstnanci. WatchDog monitoruje všechny spouštěné aplikace a je schopný odhalit nechtěné nebo dokonce nelegálně instalované programy.

WatchDog dbá na ochranu osobních údajů, proto nemonitoruje žádný druh komunikace, neukládá hesla ani jiné citlivé údaje a nezaznamenává ani stisknuté klávesy či pohyb kurzoru myši. WatchDog nezaznamenává ani konkrétní navštívená stránky, ale pouze servery. WatchDog sleduje bez přestání, nikdy však nenahlíží tam, kde by to zaměstnancům mohlo být nepříjemné.

WatchDog disponuje několika druhy výpisů (tabulky, grafy), umožňuje zařadit monitorované počítače do skupin, počítačům a skupinám přidělit práva k zobrazování statistik, přiřazovat skupinám vedoucí. Mezi další užitečné funkce patří výpis souhrnných statistik pro celé skupiny nebo pro více vybraných počítačů nebo možnost nezobrazování ikonky WatchDog sloužící k pozastavování monitorování.

Vyzkoušejte WatchDog Free - verzi pro jeden počítač zdarma a přesvědčte se.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze - 6,5 MB

Souhrnné informace o WatchDog

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní, 1 PC
Autor:
A-WebSys, spol. s r.o.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.wdog.cz
Velikost souboru:
6,5 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista
Staženo:
2692x celkem
4x tento týden
Poslední aktualizace:
24. dubna 2009
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.