Hlavní navigace

Advanced Net Monitor for Classroom 4.8.38

Aktualizace programu
8. 8. 2012
Antivirová kontrola
25. 5. 2020 4:32
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 131×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Sledujte, kdo co dělá na svém počítači

Vynikající software pro monitorování činnosti na vzdáleném počítači, připojeném v síti. Je vyvinut zejména pro učitele, kteří tak mohou sledovat, co jejich svěřenci dělají během hodiny, ale dá se stejně dobře použít i v domácnosti. Program funguje na sítích používajících protokol TCP/IP. Doplňkem k této aplikaci je ještě program NetObjective, který musí být nainstalován ve vzdálených počítačích. Jakmile následně spustíte Advanced Net Monitor for Classroom, zkontroluje, které počítače jsou připojeny (mají spuštěný NetObjective) a zobrazí jejich seznam.

Vy už pak jen vyberete počítač, který chcete sledovat. Zobrazí se vám tak jeho plocha a aktuální operace na něm prováděné. Budete-li chtít dotyčného upozornit, pošlete mu jen textovou zprávu, která se mu na monitoru zobrazí. S Advanced Net Monitor for Classroom si můžete být jisti, že všichni dělají to, co se od nich požaduje.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Advanced Net Monitor for Classroom

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty