RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > FTP klienti > BitKinex

BitKinex


Celkové hodnocení
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Inovativní kombinace FTP, SFTP a WebDAV klienta

BitKinex představuje inovativní kombinaci FTP, SFTP a WebDAV klienta. Vedle služeb standarndně nabízených dnešními známými FTP klienti (Drag and Drop pro download i upload souborů, podpory SSL/SSH, možnosti editace vzdálených souborů, podpory FXP, automatického obnovení spojení a navázání přerušených požadavků, rekurzivního uploadu adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...) Bitkinex představuje některé jedinečné přístupy a řešení.

Použitím vícenásobných připojení urychluje nejen přenosy dat, ale především souběžné prohlížení vzdálených adresářových struktur.

Nedělá rozdíly mezi uživatelskými požadavky. Vestavěný systém správy požadavků umožňuje podrobně sledovat a ovlivňovat průběh veškerých spuštěných úkonů (transferů stejně jako editace vzdálených souborů, vytváření nebo odstraňování adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...). Veškeré uživatelské požadavky je možné pohodlným způsobem zastavovat, upravovat, obnovovat pozastavený průběh a znovu spouštět.

Unikátní technologie nepřímých přenosů dovoluje bez překážek provádět i úkony jako kopírování souborů na FTP serveru z jednoho vzdáleného adresáře do jiného nebo přenášet soubory mezi dvěma servery komunikujícími prostřednictvím rozdílných protokolů.


Celkové hodnocení

5
0
5 z 55 z 55 z 55 z 55 z 5(1 hlas)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o BitKinex

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní
Autor:
Barad-Dur, s.r.o.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.bitkinex.com
Velikost souboru:
5,3 MB
Operační systém:
Windows 98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
3943x celkem
40x tento týden
Poslední aktualizace:
21. července 2005
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.