Hlavní navigace

BitKinex 2.5

Aktualizace programu
21. 7. 2005
Antivirová kontrola
22. 7. 2020 3:59
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
4 027×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Inovativní kombinace FTP, SFTP a WebDAV klienta
BitKinex představuje inovativní kombinaci FTP, SFTP a WebDAV klienta. Vedle služeb standarndně nabízených dnešními známými FTP klienti (Drag and Drop pro download i upload souborů, podpory SSL/SSH, možnosti editace vzdálených souborů, podpory FXP, automatického obnovení spojení a navázání přerušených požadavků, rekurzivního uploadu adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...) Bitkinex představuje některé jedinečné přístupy a řešení.

Použitím vícenásobných připojení urychluje nejen přenosy dat, ale především souběžné prohlížení vzdálených adresářových struktur.

Nedělá rozdíly mezi uživatelskými požadavky. Vestavěný systém správy požadavků umožňuje podrobně sledovat a ovlivňovat průběh veškerých spuštěných úkonů (transferů stejně jako editace vzdálených souborů, vytváření nebo odstraňování adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...). Veškeré uživatelské požadavky je možné pohodlným způsobem zastavovat, upravovat, obnovovat pozastavený průběh a znovu spouštět.

Unikátní technologie nepřímých přenosů dovoluje bez překážek provádět i úkony jako kopírování souborů na FTP serveru z jednoho vzdáleného adresáře do jiného nebo přenášet soubory mezi dvěma servery komunikujícími prostřednictvím rozdílných protokolů.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o BitKinex

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.