RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > Download manažery > Stahovač obrázků

Stahovač obrázků


Celkové hodnocení
3.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 5(6 hlasů)


česky

Hromadný stahovač obrázků

Program pro usnadnění stahování mnoha obrázků. Když chcete z internetu stáhnout celou galerii, tak je to nudná robotická práce. Proč to ale dělat manuálně, když máme před sebou počítač, který to může udělat za nás. Stačí na to tento prográmek.

Ke stáhnutí galerie musíte získat adresu prvního a posledního obrázku. To uděláte jednoduše kliknutím pravým tlačítkem myši na obrázek. Pokud je to zmenšenina, tak kliknete na Kopírovat adresu odkazu, pokud máte otevřen obrázek v plné velikosti, tak kliknete na Kopírovat adresu obrázku. Dál zadáte, kam se mají obrázky uložit a pod jakým názvem. Za název se pak automaticky přidá pořadové číslo, u něj můžete nastavit délku (obrázek 1, obrázek 001...) a od kterého čísla se má počítat. Pak jen zbývá kliknout na "Stáhnout obrázky". A pokud někde nevznikla chyba, máte obrázky uloženy v dané složce. Na obrázky se můžete po stáhnutí mrknout buď v náhledu nebo ve výchozím prohlížeči. Po kliknutí pravým tl. myši můžete kliknout na "Kopírovat". Pak máte obrázek ve schránce a můžete jej vložit do Malování, Photoshopu...

Chci upozornit, že takhle jde stahovat jen z některých galerií. Adresy obrázků se musí lišit jen ve svém pořadovém čísle.


Celkové hodnocení

3.7
0
3.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 53.7 z 5(6 hlasů)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o Stahovač obrázků

Licence:
Freeware
Autor:
Ondřej Cenek
Potřeba instalace:
ne
Velikost souboru:
248,6 kB
Operační systém:
Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista
Staženo:
11482x celkem
6x tento týden
Poslední aktualizace:
19. prosince 2008
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.