Hlavní navigace

Internet Download Manager 6.38 build 2

Aktualizace programu
3. 8. 2020
Antivirová kontrola
4. 8. 2020 18:20
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
374 832×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Další z dlouhé řady stahovacích nástrojů

Jako většina podobných programů, dokáže Internet Download Manager (IDM) stahovat více souborů současně, navázat na přerušené stahování nebo automaticky přebírat stahované soubory z internetového prohlížeče.

Program dokáže stahovat více souborů najednou. Průběh každého procesu můžete sledovat zvlášť v procentuálním a grafickém znázornění.

Hlavní okno programu je téměř celé obsazeno přehledným výpisem stahovaných a stažených souborů - u každého vidíte název souboru, celkovou velikost, kolik procent je staženo a popisek, který si můžete ke každé úloze napsat. Pokud stahování právě probíhá, vidíte také aktuální rychlost přenosu.

Tip: Pro rychlé zahájení stahování stačí přetáhnout odkaz do okénka Drop, které je stále viditelné. V případě zapnuté integrace s prohlížečem, se stažení zahájí automaticky po kliknutí na odkaz (typy souborů, které se mají stahovat přes IDM si můžete také definovat).

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Internet Download Manager

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.