Hlavní navigace

Sunbelt Personal Firewall 4.6.1861

Chrání váš počítač před útoky z Internetu i lokální sítě

Sunbelt Personal Firewall bude stejně jako jeho předchůdce fungovat i po uplynutí prvních třiceti dnů - v omezeném režimu, ale zdarma! Firewall  byl speciálně navržen pro ochranu vašeho PC běžícího pod Windows 2000 a Windows XP, které je připojeno k Internetu pomocí DSL, kabelového připojení, vytáčeného připojení, ISDN, WiFi nebo satelitních modemů.

Sunbelt Personal Firewall vám pomáhá kontrolovat, jak probíhá výměna dat mezi vaším počítačem a počítači na Internetu nebo v místní síti. Dokonce i v případě, že používáte router s vestavěným firewallem, vám může být užívání Sunbelt Personal Firewallu na vašem počítači užitečné. Dvojí zabezpečení je velmi doporučená strategie obrany proti těm, kteří se na Internetu pohybují s úmyslem zneužívat cizí data. Sunbelt Personal Firewall váš počítač také chrání proti útoků vedených z počítačů v místní síti, které již mohly být napadeny. Pokud používáte notebook, určitě byste na něm měli používat Sunbelt Personal Firewall také - notebooky jsou snadným terčem útoků, protože mají vestavěnou technologii bezdrátového spojení.

Funkce a vlastnosti:

  • Ochrana soukromí
  • Blokování pop-up oken a reklam
  • Snadné používání
  • Pokročilá prevence proti narušení
  • Režim "Stealth"
  • Srovnávací tabulka
  • a mnoho dalšího

Většinu produktů máte na otestování k dispozici na měsíc, a pak přestanou pracovat. Se Sunbelt Personal Firewallem je tomu jinak. Po 30 dnech vyřadí určité vybrané funkce, ale bude dále pracovat v režimu "bezplatné služby".

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
13. 11. 2008
Antivirová kontrola
29. 12. 2022 4:01
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
382 727×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Sunbelt Personal Firewall

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty