Hlavní navigace

Tracks Eraser Pro 1.05

Serfujte po internetu chráněni štítem a v anonymitě.
Víte o tom, že váš počítač sleduje veškerou vaši činnost a ukládá si získané informace na pevný disk? Ano, každý kdo k tomuto počítači přijde si může jednoduše zjistit, po kterých stránkách jste na Internetu browsovali, jaké obrázky nebo filmy jste si prohlíželi, prostě vše, co jste na počítači dělali.

Možná jste pouze náhodou :) navštívili nějaké "stránky pro dospělé" a nechcete, aby se o tom vaši rodiče, váš manžel, vaše manželka, šéf nebo kolega dozvěděli. Můžete si samozřejmě vymazat historii navštívených stránek, ale to vás neochrání. Spousta programů, ale především sám operační systém si ukládá mnoho informací bez vašeho vědomí. Jedná se např. o navšívené stránky, spuštěné soubory, otevřené dokumenty, cookies, historie, webové formuláře, vyhledávácí pole, historie start menu, dočasné soubory, playlisty a mnoho dalšího.

Program Tracks Eraser pro vás dokáže udělat např. následující:
  • vymaže IE, Netscape, AOL nebo Operovskou historii navštívených stránek, cookies, dočasné internetové soubory, historii, vyhledávání ...
  • vymaže (volitelné) IE plug-iny
  • vymaže historii startovacího menu i vyhledávání
  • smaže dočasné soubory systému
  • vyprázdní odpadkový koš
  • odstraní naposledy otevřené soubory v aplikacích MS Office
  • odstraní seznam rozbalených souborů (WinZip)
  • a další
Program Tracks Eraser dokáže ochránit vaše soukromí! Stisknutím jednoho tlačítka dokáže zahladit všechny stopy - kompletně a přitom bezpečně.

Verze Pro umožňuje navíc použít téměř 50 plug-inů, které jsou k dispozici zdarma a dovedou např. vymazat historii v RealPlayeru, Divx přehrávači, QuickTimu, Acrobatu apod. Dále má přidáný některé další funkce jako bezpečné mazání (několikanásobné a neobnovitelné), volitelné mazání dalších souborů, ochranu změny domovské stránky a mnoho dalšího

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
14. 5. 2002
Antivirová kontrola
25. 4. 2022 3:47
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
13 563×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Tracks Eraser Pro

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty