Hlavní navigace

Links LS 2000

Nejnovější vydání historicky nejprodávanější simulace golfu.
Hra Microsoft Links LS 2000 je nejnovější vydání historicky nejprodávanější simulace golfu. Vývoj této hry, nejrealističtější golfové hry pro osobní počítače, představuje více než 17 let zaujetí a přesnosti. Proč tolik hráčů golfu hraje hru Links LS? Zobrazení letu míčku ve hře Links LS je velmi přesné a můžete přizpůsobit svůj postoj, úhel natočení golfové hole a rovinu nápřahu tak, abyste odpálili míček vysokým obloukem - při dopadu se míček vrátí podobně, jak by tomu bylo na skutečném hřišti! Atmosféru turnajového prostředí hry Links LS dotvářejí tribuny s tisíci diváků, kteří ocení vaše nejlepší míčky. Hra Links LS podporuje více než 25 nejlepších světových hřišť, která se prodávají zvlášť. Na vytváření nových hřišť se neustále pracuje a hráči tak mohou pravidelně rozšiřovat možnosti počítačového golfu. Hra Links LS obsahuje multimediální prohlídky následujících míst: St Andrews, Covered Bridge, Hapuna, a Mauna Kea. Díky podrobným multimediálním rozhovorům se seznámíte s golfovou legendou Arnoldem Palmerem.

Proč Links LS 2000?
Pět NOVÝCH hřišť světové kvality (celkem 6 hřišť): K dispozici máte staré a nové hřiště v St. Andrews a hřiště Jubilee v St. Andrews; hřiště Covered Bridge v Indianě; hřiště v Hapuně a novou verzi hřiště v Mauna Kea na Havaji.

Nová zdokonalená grafika:
Pomocí nového systému pro digitalizaci zobrazení je možné zobrazit stromy a keře ostřeji než dříve.

Více věrných zobrazení a zvuků:
Můžete si vybrat z několika typů obloh. Mezi novými zvukovými efekty jsou komentáře od komentátora golfu stanice CBS Davida Fehertyho a sportovního reportéra stanice CBS Craiga Bolerjacka. Čtyři NOVÍ hráči golfu, celkem 12 hráčů včetně Arnolda Palmera.

Novinka pro nové hráče:
Nové funkce amatérské úrovně obsahují například funkci Quick Start, která umožňuje spuštění hry pomocí dvou klepnutí tlačítkem myši! Nová možnost Easy Swing (snadný úder s nápřahem) umožňuje provést úder s nápřahem pomocí jen jednoho klepnutí tlačítkem myši. Ve hře je možné se zdokonalit díky tipům k novým funkcím a prostřednictvím kurzů Links Lessons.

Hrajte ZDARMA* v herní zóně:
Nová možnost hry v režimu online v zóně MSN? Gaming Zone umožňuje soutěžit s tisíci soupeřů. (*Hraní online může zahrnovat zvláštní poplatky poskytovateli služeb sítě Internet.)

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
23. 3. 2002
Antivirová kontrola
31. 1. 2024 3:48
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
8 535×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Links LS 2000

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty