RSS export

Zpět na: PC > Hry a zábava > Simulátory > Zoo Tycoon

Zoo Tycoon


Celkové hodnocení
4.4 z 54.4 z 54.4 z 54.4 z 54.4 z 5(177 hlasů)


Vytvořte si vlastní zoologickou zahradu

Společnost Microsoft vstupuje na pole velmi oblíbených ekonomických strategií s originálním nápadem. Ve své nové hře Zoo Tycoon vás staví do role majitele a ředitele zoologické zahrady a dává vám do ruky všechny nástroje potřebné k realizaci vašich představ. Z malého výběhu pro toulavé psy můžete vytvořit světoznámou ZOO, před jejímiž obyvateli budou závistí blednout ostatní zahrady na celém světě.

Celkem bude mít k dispozici ve svém panství přes čtyřicet různých živočichů. Některé, jako zebry, lvy a šimpanzi vám budou k dispozici hned od začátku, jiné si budete muset zasloužit výzkumem a získanou popularitou a prestiží. Každé začátky bývají těžké, ale hra sama vám ukáže, jak se vypořádat s obtížemi manažerské pozice v ZOO.

Zoo Tycoon nabízí dvě možnosti hraní. Buď se ocitnete ve své zoologické zahradě přímo a budete dělat, co uznáte za vhodné, nebo vám hra v jednom ze třinácti scénářů vytyčí body a vy se je budete snažit splnit.

Pamatujte ale, že to, jak se staráte o svá zvířata bude mít dopad na ekonomickou situaci vaší zoologické zahrady. Hladová a nespokojená zvířata se nebudou líbit návštěvníkům a ti už se znovu nevrátí. Krmte tedy své svěřence, starejte se o jejich příbytky a ani na chvíli na ně nezapomínejte.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Zoo Tycoon

Licence:
Demo
Autor:
Microsoft Corporation
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.microsoft.com
Velikost souboru:
119,9 MB
Operační systém:
Windows 98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
220327x celkem
117x tento týden
Poslední aktualizace:
29. července 2006
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.