Hlavní navigace

Zoo Tycoon 2

Vytvořte si vlastní zoologickou zahradu
Společnost Microsoft vstupuje na pole velmi oblíbených ekonomických strategií s originálním nápadem. Ve své nové hře Zoo Tycoon vás staví do role majitele a ředitele zoologické zahrady a dává vám do ruky všechny nástroje potřebné k realizaci vašich představ. Z malého výběhu pro toulavé psy můžete vytvořit světoznámou ZOO, před jejímiž obyvateli budou závistí blednout ostatní zahrady na celém světě.

Celkem bude mít k dispozici ve svém panství přes čtyřicet různých živočichů. Některé, jako zebry, lvy a šimpanzi vám budou k dispozici hned od začátku, jiné si budete muset zasloužit výzkumem a získanou popularitou a prestiží. Každé začátky bývají těžké, ale hra sama vám ukáže, jak se vypořádat s obtížemi manažerské pozice v ZOO.

Zoo Tycoon nabízí dvě možnosti hraní. Buď se ocitnete ve své zoologické zahradě přímo a budete dělat, co uznáte za vhodné, nebo vám hra v jednom ze třinácti scénářů vytyčí body a vy se je budete snažit splnit.

Pamatujte ale, že to, jak se staráte o svá zvířata bude mít dopad na ekonomickou situaci vaší zoologické zahrady. Hladová a nespokojená zvířata se nebudou líbit návštěvníkům a ti už se znovu nevrátí. Krmte tedy své svěřence, starejte se o jejich příbytky a ani na chvíli na ně nezapomínejte.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
15. 8. 2002
Antivirová kontrola
27. 5. 2022 2:55
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
226 541×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Zoo Tycoon

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty