Hlavní navigace

Motocross Madness 2

Bláznivé závody na motorce od společnosti Microsoft.

Divoká a nebezpečná jízda plná skoků a závody plné napětí, tak to je Motocross Madness 2! K dispozici máte dva nové typy her (závody na okruhu a Enduro racing) v úžasné grafice. Venkovní terény mají několik kilometrů čtverečných a po celé trati si můžete vychutnávat úchvatné detaily včetně stromů, vlaků, helikoptér a jiných objektů k doplnění té pravé závodnické atmosféry.

Ve hře můžete také sbírat body jako kaskadér - můžete vytvářet téměř nekonečné kombinace různých vychytávek a neuvěřitelných skoků. Úžasná je například volná chůze ve vzduchu :) Vybrat si můžete také z několika různých povrchů - kluzký štěrk, bláto nebo led. Vše je doplněno o autentické 3D zvuky!

Tato trial verze obsahuje jak závody ve volném stylu, tak i intenzívní závody na národních tratích, ale také 16 motorek a 2 druhy výbavy jezdce. Nabízí jak Single player, tak i možnost multiplayer až pro 8 hráčů.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
18. 11. 2001
Antivirová kontrola
10. 2. 2024 3:48
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
107 895×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Motocross Madness

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty