Hlavní navigace

Rybičky - Adéla na lovu

Aktualizace programu
23. 12. 2010
Antivirová kontrola
22. 5. 2020 3:33
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 037×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Zábavná akční hra nejen pro děti

Ponořte se do oceánu a sbírejte roztomilá zvířátka. Pomůžete zachránit obchod s rybičkami a získáte spoustu peněz na jeho vylepšení. Potápění nikdy nebylo jednodušší.

  • Podmořské dobrodružství
  • Pohodová hudba
  • Mnoho bonusových her
  • Zachraňte obchůdek na pobřeží

Adéla je veselá dívka, která pracuje pro obchod s rybičkami. Krámek je hned na pobřeží, a tak se Adéla potápí a loví krásná mořská zvířátka - zkrátka idylka. Krásná pláž se ovšem zalíbí chamtivým realitním magnátům. Chtějí krámek zbourat a postavit místo něj hotel. Adéla se bude muset pořádně otáčet, aby se jí podařilo obchůdek zachránit . Pomozte jí a ponořte se na mořské dno. Když ulovíte hodně živočichů, získáte peníze na záchranu celého pobřeží. Odměnou vám bude bezstarostný život na pláži a moře zábavy.

Zábavná spojovací hra Rybičky - Adéla na lovu je plná veselých mořských zvířátek a nových herních nápadů. Vedle spojování tří a více stejných symbolů nesmíte zapomenout doplňovat kyslík - jste přece potápěči, nebo ne? Odměnou za vaši šikovnost budou bonusové hry, noví přátelé a hlavně spousta zábavy.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Rybičky - Adéla na lovu

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty