Hlavní navigace

America's Army: Special Forces Overmatch Full 2.8.3

Aktualizace programu
15. 7. 2008
Antivirová kontrola
13. 4. 2020 4:00
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
305 050×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Reálná multiplayerová simulace armády
Americas Army je společný projekt US Army a národní obrany Spojených států a původně vznikl k propagaci americké armády. Je to multiplayerová simulace výcviku a misí skutečné Americké armády. V misích se pokoušíte porazit teroristy, získat cenné informace, osvobodit zajatce apod.

Hra se hraje z pohledu 1. osoby a je postavena na přepracovaném enginu Unreal. Autoři si při tvorbě této hry zakládali zejména na velké realističnosti a vášnivý hráči her typu Call fo Dutty 2, Battlefield apod., budou nejspíše zklamáni. Chce to opravdu pořádný trénink. Reálnost hry vás však dozajista nadchne.

Abyste mohli hrát online, musíte si nejdříve vytvořit svůj vlastní účet na serveru Americas Army a projít základní trénink. Čím více absolvujete tréninků, tím více máte možností (odemknutí nových map, možnost být zdravotník, apod.) Veškeré vaše body a statistiky se zapisují na oficiální server AA a vy si tak zvyšujete "honor".

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o America's Army: Special Forces Overmatch Full

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty