RSS export

Zpět na: PC > Hry a zábava > Adventury a RPG hry > Zlatý kalich

Zlatý kalich


Celkové hodnocení
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(11 hlasů)


Propracovaná adventura

Co by to bylo za svět, kdyby se nenašel člověk, bažící po mamonu na úkor ostatních? Jmenuje se Hovmaz. Tento zlosyn, hnán závistivou touhou svého černého srdce, rozhodl se překazit štěstí lidstva. Na troskách bývalé KGB vybudoval impérium podloudných výrobců alkoholu. Brzy získal nepředstavitelnými úplatky moc nad Moskvou a zanedlouho převzal monopol na výrobu alkoholu pro celou matičku Rus. Ani to mu ale nestačí. Chce zničit vše, co Becherovka svou životodárnou mocí vybudovala, a neváhá k tomu použít nejpodlejších způsobů. Svůj alkohol pančuje nejbrutálnějším lihem, který pálí ze shnilé řepy, sto let ukryté v nevyčerpatelných zásobárnách na Sibiři. Tuto ohavnost ředí vodou odpadní, z četných papíren a chemických závodů po celém Rusku rozptýlených, tak zvrhle, že nápoj již po pouhém doušku ničí veškeré chuťové buňky, nemluvě o zhoubném vlivu na mozek. Na Rusi se Hovmazovi daří a chce víc, víc. Celý svět. Právě teď roztahuje svá smradlavá lihová křídla nad starým kontinentem. Zkáza je nablízku.

Zatímco hnusný alkohol neviditelně proniká na světové trhy, Becherovka kráčí cestou úspěchu. Na 123. světové degustační přehlídce alkoholu získává po 123. cenu pro nejlepší nápoj. Je načase vyrazit do světa a porazit Hovmaze, protože zatím vrozená skromnost držela Becherovku pouze v krajích evropských.

Při plnění tohoto úkolu budete putovat po třech kontinentech, hovořit s desítkami postav. Dialogy jsou "cool", grafika je zábavná, zkrátka "stojí to za to".


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Zlatý kalich

Licence:
Freeware
Autor:
Enteron
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.enteron.cz
Velikost souboru:
2,9 MB
Operační systém:
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
40855x celkem
19x tento týden
Poslední aktualizace:
11. května 2002
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.