RSS export

Zpět na: PC > Hry a zábava > Adventury a RPG hry > Bermen

Bermen


Stáhnout
Verze 1.1 - 9,8 MB

Celkové hodnocení
3.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 53.6 z 5(9 hlasů)


česky

Česká temná a rezavá adventura

Adventury rozhodně patří v oblasti freeware mezi autory méně vyhledávaný žánr, neboť je rozhodně lehčí stvořit nějakou tu "střílečku", či "hopsačku", než adventuru. Přesto ale adventury mají veliký okruh svých příznivců, protože dobrá adventura se hned jen tak na Internetu nenalezne. Pokud však přece ano a navíc ještě od českých autorů, potom nelze jinak, než ji nabídnout vám k zahrání, zvláště pak jedná-li se o hru vydařenou a navíc i s detektivní zápletkou.

Vedle příběhu, který je vyprávěn velice inteligentní a věrohodnou formou,na vás čekají více či méně složité taje a hádanky, takže uspět mohou skutečně jen ti z vás, který již pojedli alespoň trochu té příslovečné "vtipné kaše". Laťka obtížnosti sice není nastavena nikterak vysoko, přesto se najdou ve hře místa a pasáže, kde si rozhodně hlavu lámat budete, nutno však konstatovat, že řešení všech hádanek má svoji logiku a žádné není tak říkajíc "postaveno na hlavu". Autoři hry vám nabídli téměř až neuvěřitelných dvacet osm lokací, jimiž budete postupně procházet a kromě již zmíněného hledání a používání předmětů se setkáte s řadou postav, se kterými je nutno komunikovat.

Hra je poměrně slušně ozvučena, takže spolu s vydařenou grafickou úpravou vás jistě zaujme. Mohu vám jen doporučit, abyste textové rozhovory pozorně četli, neboť v mnoha případech se v nich nalézá, byť jen malá, ale přesto jen nějaká ta nápověda, z které lze velice snadno vyrozumět, jak postupovat ve hře dál.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 1.1 - 9,8 MB

Souhrnné informace o Bermen

Licence:
Freeware
Autor:
Island software
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.islandsoft.cz
Velikost souboru:
9,8 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista
Staženo:
6508x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
11. listopadu 2008
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.