Hlavní navigace

HyperSnap 8.16.17

Tvorba screenshotů

HyperSnap je velmi vydařený program pro vytváření screenshotů (tedy focení obrazovek). Ovládání je velmi intuitivní a rychle do něj proniknete. Velmi výhodné pro urychlení práce je, že si můžete klasickou selekcí vybrat pouze část obrazovky, kterou chcete vyfotit.

Program nabízí další celou škálu funkcí, které rychle rozpoznáte (vynechání kurzoru myši, nastavení horkých kláves, automatické screenshoty,...). Program bez problémů zvládá i vytváření screenshotů z programů, které využívají DirectX, s čímž má některý software podobného typu problémy. Zajímavé jsou i fotky z DVD.

Další z výhod je integrovaný jednoduchý editor obrázků, který můžete využívat např. k ukládání do jednotlivých formátů. Program můžete používat zdarma, avšak když se nezaregistrujete, bude každý výstup z programu označen v levém horním rohu.

Nyní dokáže také zachytit více, než-li je vidět na obrazovce (tedy i části, ke kterým se za normálních okolností dostanete posuvníkem). Navíc dokáže zachytit obrazovku i v módech DirectX, Direct3D, 3Dfx Voodoo a Glide.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
27. 10. 2019
Antivirová kontrola
18. 11. 2020 2:52
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
18 908×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o HyperSnap

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty