Hlavní navigace

 Adobe XD 1.0

Návrh, prototypizace a sdílení UX/UI

Adobe XD představuje řešení pro návrh, prototypizaci a sdílení libovolného UX (user experience), od webových stránek a mobilní aplikace, až po hlasové interakce. Umožňuje přibližovat a oddalovat plátno s nulovým časovým zpožděním. Pomocí nástrojů, jako je Repeat Grid, lze replikovat seznamy, fotogalerie a další prvky napříč všemi artboardy.

Umožňuje vytvářet propojení mezi artboardy, nastavit fixní pozice pro hlavičku a patičku, dokáže se také vyhnout zbytečnému duplikování artboardů pro klávesnice, menu nabídky a dialogy.

Návrhy je možné zpracovávat od úplného začátku nebo lze importovat existující soubory z Adobe Photoshop CC, Illustrator CC nebo Photoshop Sketch. Program si poradí s automatickou změnou rozměrů skupiny objektů při použití jiného rozlišení, instalací pluginů vytvořených komunitou vývojářů nebo integrací populárních služeb Slack, JIRA a Microsoft Teams.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
2. 12. 2018
Antivirová kontrola
16. 10. 2020 5:03
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
514×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Adobe XD

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty