Hlavní navigace

 ACDSee Photo Studio Ultimate 2023

Výkonný editor a organizér digitálních fotografií

ACDSee Photo Studio představuje výkonný editor a organizér digitálních fotografií, dostupný ve třech edicích - Standard, Professional a Ultimate. Nabízí množství nástrojů pro správu digitálních aktiv (tzv. digital assets), úpravu RAW snímků pořízených různými fotoaparáty, parametrickou manipulaci se snímky pomocí vrstev, vyhledávání fotografií na základě detekce a rozpoznání obličeje, či organizaci souborů pomocí klíčových slov, hodnocení, barevných štítků, metadat, kategorií a složek.

Software zahrnuje prohlížeč a přehrávač médií s podporou více než 100 formátů (foto, audio, video), možnost vytvoření libovolného počtu databází, přizpůsobení spousty parametrů ovlivňujících barvy a světla, mazání nechtěných objektů nebo přesouvání pixelů.

Nebyly opomenuty ani statistiky týkající se souborů, fotoaparátů a databáze médií, stejně jako možnosti sdílení fotek (SmugMug, flickr, Twitter), jejich vypalování na CD, DVD a Blu-ray, uploadování na FTP server nebo tisk dokumentů a kontaktních listů.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
5. 10. 2022
Antivirová kontrola
10. 2. 2024 2:52
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
116×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o ACDSee Photo Studio Ultimate

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty