Hlavní navigace

Rhinoceros 5

Plošný modelář pro strojírenství a design

Rhinoceros je silným nástrojem pro 3D modelování a koncepční design. K reprezentaci dokonale hladkých křivek a ploch je využívána NURBS geometrie.

NURBS (NonUniform Racional B-Splines) je matematická reprezentace 3D geometrie, která umožňuje přesně popsat jakýkoliv tvar od jednoduché 2D čáry, oblouku, kružnice nebo křivky až po nejsložitější 3D plochy a tělesa organických tvarů. Díky jejich flexibilitě a přesnosti můžete používat NURBS modely v libovolném procesu od ilustrace po animaci nebo sériovou výrobu.

Můžete začít se skicou, výkresem, výrobkem nebo jen s pouhou myšlenkou?Rhino vám poskytne nástroje, které vám umožní přesně zhotovit váš model a připravit ho pro výpočet obrázků, animaci, tvorbu výkresů, rapid prototyping, analýzu a výrobu.

Rhino má jednoduché rozhraní, které se naučíte snadno ovládat, že se můžete zaměřit na modelování a vizualizaci bez toho, že byste byli omezování softwarem.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
30. 1. 2013
Antivirová kontrola
20. 1. 2021 3:55
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
43 846×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o Rhinoceros

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty