Hlavní navigace

STOIK Imagic Free Browser 4.0.2.7

Aktualizace programu
6. 6. 2008
Antivirová kontrola
10. 4. 2020 4:00
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
4 041×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Prohlížeč digitálních fotografií s mnoha možnostmi
STOIK Imagic Free Browser vám umožní importovat, organizovat a sdílet digitální fotografie či obrázky. Své obrázky můžete prohlížet v podobě náhledů, aplikace však obsahuje celou sadu užitečných nástrojů pro vylepšení kvality vašich fotografií. K dispozici jsou nástroje pro vyvážení bíle, zaostření, změnu kontrastu, barevné křivky a mnoho dalších. Tyto funkce mohou být použity jak v ručním režimu, tak i s pomocí průvodce.

K dispozici jsou také nástroje pro tvorbu různých publikací, kterými mohou být například vizitky, webové galerie, samostatně spustitelné EXE prezentace, spořiče, koláže a panoramatické fotografie.

Své fotografie můžete třídit pomocí vlastního hodnocení, nebo je rovnou řadit do kategorií. Dále jsou přítomny nástroje pro usnadnění přenosu fotografií například e-mailem (změna rozlišení a velikosti), či vypálením na CD (integrovaný nástroj). Zahrnuta je podpora pro import z fotoaparátu, EXIF informace, změnu komprese, konverzi RAW formátu a další.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o STOIK Imagic Free Browser

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty