Hlavní navigace

AutoGraphicsHTML 5.8

Jednoduché vytváření fotoalb do formátu HTML.
AutoGraphicsHTML je nástroj pro vytváření fotoalb s jednoduchým ovládáním. Vyberete si základní vzhled vašeho alba, obrázky, vyplníte komentáře a názvy stránek - zbytek za vás již program obstará. AutoGraphicsHTML vám umožní soustředit se na obsah a nedělat si zbytečné starosti o formě.

Nemusíte umět vytvářet webové stránky a program je pro vás automaticky vytvoří. Většinou je používána struktura - hlavní stránka, index stránka s náhledy obrázků a stránka s obrázkem v plné velikosti. Když otevřete vaše album, budete na hlavní stránce, potom otevřete seznam seřazených obrázků (zmenšených náhledů), ze které můžete jít na dašlí stránku seznamu nebo se klikem na náhled dostat na vybraný obrázek.

Program nabízí 46 předdefinovaných šablon, ale můžete si vytvořit i svou vlastní. Nemusíte mít dokonce ani žádný program na úpravu či převod obrázků - i to AutoGraphicsHTML dokáže - vybere z určeného adresáře obrázky a převede je do formátu GIF nebo JPEG. Dále vygeneruje všechny náhledy a zoptimalizuje velké obrázky pro rychlejší načítání.

AutoGraphicsHTML dokáže číst 36 grafických formátů a má spoustu dalších užitečných funkcí - např. upload obrázků na server, automatické vytváření popisků apod.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem s vylepšením od
Aktualizace programu
19. 5. 2005
Antivirová kontrola
5. 2. 2024 3:49
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
7 504×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stáhnout zdarma Zkontrolováno antivirem

Souhrnné informace o AutoGraphicsHTML

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty