Hlavní navigace

 Domino's Pizza Macedonia 4.0.7

* Одберете нарачка за Достава или Подигнување од ресторан
* Одберете некој од Вашите омилени Domino’s производи и прилагодете ја нарачката баш како што Вие сакате
* Гледајте ја подготовката на пицата во РЕАЛНО ВРЕМЕ преку нашиот Pizza тracker
* Уживајте во вкусната нарачка во Вашиот дом или со подигнување на нарачката од најблиската продавница!

Технички спецификации:
* Продукт Carousel – Најлесниот механизам за навигација низ Вашите омилени производи!
* Направете пица баш онака како што Вие сакате. Изберете од широкиот спектар на теста и вкусни додатоци.
* Пронајдете ја Вашата најблиска продавница и најкраткиот пат како да стигнете до неа.

Помогнете ни да направиме подобра апликација. Вашата повратна информација е екстремно корисна за нас!
За сите идеи/грешки/подобрувања Ве молиме да не исконтактирате на info@dominos.mk

Пратете не некоја од социјалните мрежи:
- Like на Facebook
-> https://www.facebook.com/Dominosmk

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Přejít do Google Play

Souhrnné informace o Domino's Pizza Macedonia

 • Verze programu

  4.0.7
 • Autor

 • Potřeba instalace

  ne
 • Velikost souboru

  12 MB
 • Jazyk

  • Makedonština
 • Staženo

  0× celkem
  0× tento měsíc
 • Poslední aktualizace

  24. 10. 2019

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty