Centrum.cz Atlas.cz RSS export


CodePad


Celkové hodnocení
3 z 53 z 53 z 53 z 53 z 5(2 hlasy)


česky

Výkonný textový a hex editor pro vývojáře

Výkonný textový a hex editor se zvýrazněním syntaxe. Obsahuje projektový a souborový strom, Rychlé šablony, řazení textu, vyhledávání v adresářích, porovnávání souborů, sbalování a rozbalování řádků, šablony kódu, sloupcové bloky, vícenásobná schránka, bookmarky, zvírazňování URL, export do RTF a HTML, plnohodnotný hexa editor, možnost otevřít textový soubor v hexa editoru, podpora lokalizace, ASCII tabulka, vestavěný editor syntax definicí a šablon kódu, práce s několika soubory najednou, posílání dokumentu emailem jako text i jako příloha, vyhledávání párových závorek, TODO kompatibilní s Delphi, uživatelské akce s možností zachytávání výstupu externího kompilátoru, změna atributu read-only přímo z programu, defaultní syntax definice pro nové dokumenty.

Více než 61 syntax definicí ve standardní instalaci např.: ASP, assembler, AWK Script, MS-DOS Batch Language, C, C++ (Builder), C#, Clipper, CSS level 1, CSS level 2, DFM files, Fortran, FoxPro, HTML, INI files, Java, JavaScript, Microsoft IDL, Modula-2, Oberon, Object Pascal, Perl, PHP, PL/SQL, Python, Resource .RC Files, Unix Shell, SQL (Oracle), Tcl/Tk, Visual Basic, VBScript, XML and XML with Scripts, a mnoho dalšího.

CodePad je po dlouhé době zajímavý multifunkční editor pro vývojáře. Svou rozsáhlou paletou podporovaných programovacích jazyků a profesionálním zpracováním se jistě řadí mezi nejlepší bezplatné programy tohoto druhu.


Celkové hodnocení

3
0
3 z 53 z 53 z 53 z 53 z 5(2 hlasy)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o CodePad

Licence:
Freeware
Autor:
ShiCola
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://shicola.wz.cz
Velikost souboru:
978,3 kB
Operační systém:
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Staženo:
24254x celkem
1x tento týden
Poslední aktualizace:
21. března 2006
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.