Hlavní navigace

 JetBrains Rider 2018.2.3

IDE pro vývoj .NET aplikací

JetBrains Rider je integrované vývojové prostředí (IDE) postavené na IntelliJ a ReSharperu. K dispozici jsou vývojové nástroje pro projekty založené na .NET Core, .NET Framework nebo Mono. Umožňuje vytváření .NET desktopových aplikací, služeb a knihoven, Unity her, stejně jako ASP.NET a ASP.NET Core webových aplikací.

Nabízí prostředky pro jejich správu, buildování a debugování. Zahrnuje podporu všech souvisejících jazyků, tzn. C#, VB.NET, ASP.NET syntax, XAML, XML, JavaScript, TypeScript, JSON, HTML, CSS a SQL.

Editor je schopen detekovat chyby ve zdrojovém kódu (v rámci celého projektu sln), umožňuje pokročilé vyhledávání, nabízí dekompilaci knihoven, stejně tak nechybí refaktorování, dále testování a debugování založené na NUnit a XUnit, verzování s podporou Git, Subversion, Mercurial, Perforce a TFS. Důležitou součástí je i podpora pro připojení k databázi nebo integrovaný správce pluginů.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Aktualizace programu
19. 11. 2018
Antivirová kontrola
13. 10. 2020 4:40
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
200×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o JetBrains Rider

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty