RSS export


Uživatelská nabídka


Celkové hodnocení
4 z 54 z 54 z 54 z 54 z 5(4 hlasy)


česky

Doplněk k nabídce Start

Uživatelská nabídka je malý prográmek určený ke spouštění aplikací či dokumentů. Nenahrazuje funkci tlačítka Start a hlavní nabídky Windows (k tomu jsou určeny jiné nástroje), ale je jejím vhodným doplňkem. Pokud máte mnoho zástupců (ikon) na ploše, program dává příležitostsoustředit je do jednoho centra.

Nástroj umožňuje evidovat celkem až 450 uživatelských položek. Pro přehlednost bylo vytvořeno devět kategorií, které jsou na formuláři zastoupeny stejným počtem tlačítek. Tlačítka je možné podle potřeby pojmenovat. Vlastní nabídky se pak definují v rámci každé kategorie.

Kromě spouštění aplikací lze program používat jako nástroj na správu často používaných dokumentů, multimediálních souborů nebo internetových adres. Dále je zde funkce evidence přihlašovacích údajů pro registrování na webových stránkách s možností vyvolání internetové stránky s přihlašovacím dialogem.

Program má integrované různé užitečné nástroje pro přímé spuštění DirectX, MS Info, Registru Windows a Ovládacích panelů. Vzhled úvodného formuláře s tlačítkami nabídek lze přizpůsobovat vkusu pomocí motivů (skinů) výběrem z několika dodaných nebo i individuálně vytvořených.

Na přání uživatelů je nově přidaná funkce pro vypnutí a restart Windows a přepnutí uživatele. Tato nová funkce má význam hlavně pro uživatele Windows 8.

Program se neinstaluje ani nezapisuje žádné informace do systému Windows, pro ukládání údajů slouží jeden klasický soubor ini. Díky tomu je snadná záloha údajů i přístup k uloženým informacím. Je vhodné vytvořit zástupce programu pro Uživatelskou nybídku a ten přetáhnout do nabídky Po spuštění v hlavní nabídce Windows. To zajistí aktivování programu současně se startem Windows.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Uživatelská nabídka

Licence:
Freeware
Autor:
Datales
Potřeba instalace:
ne
Domovská stránka:
http://www.datales.cz
Velikost souboru:
821,0 kB
Operační systém:
Windows XP/7/7 64bit/8/8 64bit
Staženo:
569x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
6. února 2013
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.