RSS export


Mini-recenze XYplorer


Celkové hodnocení
3 z 53 z 53 z 53 z 53 z 5(4 hlasy)


Nalezeno: 4 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 4)
 • 30. prosince 2013
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Jde o vynikající správce souborů jak pro běžného uživatele tak pro náročné z řad pracovníků IT, kteří potřebují pracovat vysoce efektivně. Takoví uživatelé za něj budou těžko hledat náhradu.

  Pro: -Od verze 12.x je možné mimo základního anglického uživatelského rozhraní užívat i hodně jiných jazyků včetně češtiny. Lokalizace je velmi obsáhlá, překladový soubor angličtina čeština má velikost 980 KB. - výborná uživatelská podpora, program je vyvíjen nepřetržitě přes 10 let - od začátku byl vyvíjen jako aplikace kterou lze používat na USB - možno užívat vlastní přenosné asociace souborů a aplikací a přenosné asociace souborů a jejich ikon - postačuje jedna licence pro provoz na všech uživatelových počítačích a na USB - vedle vyspělých funkcí které nabízí ti nejlepší správci souborů poskytuje navíc unikátní funkce které by si každý přál ("lze nechat nastálo zobrazit katalog ve kterém lze nadefinovat zástupce aplikací na které lze upouštět vybrané soubory,nadefinovat oblíbené soubory, šablony hledání, složky,i celé ministromy do kterých lze bez potřeby jejich otevření i kopírovat". V ministromu na rozdíl od zobrazení celého stromu jak je zobrazován v exploreru lze zobrazit jen ty složky se kterými uživatel pracuje a skrýt ty složky které nechce vidět, možnost výrazně zobrazit cestu stromem k aktivnímu adresáři) a funkce které ocení ti kdo chtějí ještě více (např. možnost užívat skripty, uživatelsky definované příkazy, undo redo funkce, šablony pro opakované hledání, mnoho různých filtrů, možnost užívání aliasů, možnost definování vlastního zobrazení pro každou jednotlivou složku, možnost zobrazit soubory ,podsložky a v podsložkách obsažené soubory v jednom seznamu najednou, souborové operace lze nechat provádět na pozadí, rozsáhlé možnosti přizpůsobení, včetně velikostí a typu fontů v různých částech programu, mezer mezi řádky, zebra pruhů, konfigurovatelná nástrojová lišta s tlačítky na která lze upouštět vybrané soubory, lze doplnit uživatelem definovaná tlačítka, přizpůsobitelné klávesové zkratky, hash hodnoty souborů, snadná tvorba reportů o souborech, možnost užívat k souborům nejenom komentáře, ale i štítky a značky podle kterých lze vyhledávat, může být nastaven tak, aby se v systému užíval místo standardního windows exploreru, lze nastavit výběr souborů více způsoby, včetně zaškrtávání zaškrtávacích políček, lze nakonfigurovat integraci s utilitami terracopy a fastcopy, snadné zkopírování třeba jen prázdných složitých struktur složek, vytváření i složitých cest které obsahují třeba i dosud neexistující řetězec podsložek - vytvoří se spolu s cestou, informační panel s možností snadno zkopírovat do schránky všechny zobrazené údaje, plovoucí náhledy na obsah souborů, možnost ukládat a opětovně načítat celé sady záložek, možnost měnit během běhu programu uživatelem připravené katalogy, hledání duplikátů souborů a mnoho dalšího. http://www.xyplorer.com/product.php

  Proti: Protože až do nedávné doby neměl české uživatelské rozhraní, tak se o něm moc neví a uživatelé začali užívat jiné počeštěné správce souborů. Také je nutné některé funkce objevovat, protože pochopitelně mnoho funkcí nelze na první pohled vidět a některé si musí uživatel sám nadefinovat.
  Některé funkce jsou skryty záměrně aby se vyhovělo uživatelům kteří nepotřebují tolik speciálních funkcí a mohli by jimi být spíše odrazováni.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 2 z 3 uživatelů říká ano)
 • 22. listopadu 2013
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel Anonym
  Shrnutí: Výborný souborový manažer.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 2 uživatelů říká ano)
 • 30. července 2011
  Postavička uživateleHodnocení: 1 z 5
  Shrnutí: doporučuji,

  Pro: Přehledný, snadno ovladatelný, zabírá málo paměti, variabilní nastavení (skryté složky atd.),rychlý, poměr cena/výkon optimální, že to není freeware nevadí.

  Proti: chybí česká lokalizace.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 2 z 2 uživatelů říká ano)
 • 31. března 2011
  Postavička uživateleHodnocení: 1 z 5
  Shrnutí: sprostý podvod, že free
  Proti: !!!!! není to freeware, ale trialware na 30 dní !! s cenou 30 až 50 euro
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 4 z 6 uživatelů říká ano)
Nalezeno: 4 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 4)

Zpět na detail software XYplorer