Hlavní navigace

 PDF-XChange Viewer PRO 7.0.326.1

Aktualizace programu
12. 10. 2018
Antivirová kontrola
1. 8. 2020 3:09
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
16 482×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Prohlížení, úpravy a komentování PDF

PDF-XChange Viewer PRO je cenově dostupný produkt, který výrazně rozšiřuje vlastnosti produktu bezplatného PDF-XChange Viewer Free, který umí podobně jako Adobe Acrobat Professional prohlížet PDF dokumenty, přidávat do nich komentáře a anotace, přidávat text, revizní obláčky, šipky s popisy apod. Současně dokáže Vaše PDF dokumenty exportovat do obrázků (TIFF, BMP, JPEG, apod.). Dokáže extrahovat text z PDF dokumentů, atd. atd.

Bez aktivace sériovým číslem lze program používat jako freeware, pouze nefungují funkce pro úpravy PDF.

PDF-XChange Viewer PRO umí navíc proti verzi Free ještě upravovat PDF dokumenty a stránky v nich jako to umí PDF-Tools 4, ale na rozdíl od PDF-Tools 4 je k dispozici plný náhled PDF dokumentu!

Nově umí i vytvářet PDF dokumenty z TXT souborů, z obrázků (BMP, JPEG, TIFF, atd.), ze skeneru nebo můžete začít tvořit dokument úplně z prázdného listu.

K dispozici je i Portable verze, takže PDF-XChange Viewer PRO můžete spouštět bez instalace i z CD/DVD, flashdisku nebo jiného média!

Produkty PDF-XChange jsou certifikovány pro použití i pod operačními systémy Windows Vista a pro použití v síti přes Citrix Metaframe a MS Terminal Server!
 

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o PDF-XChange Viewer PRO

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty