RSS export

Zpět na: PC > Utility a ostatní > Ovladače > kX Audio Drive > Mini-recenze

Mini-recenze kX Audio Drive


Celkové hodnocení
4.3 z 54.3 z 54.3 z 54.3 z 54.3 z 5(10 hlasů)


Nalezeno: 2 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 2)
 • 14. listopadu 2013
  Postavička uživateleHodnocení: 3 z 5
  • Anonymní uživatel Fisch
  Shrnutí: Tyhle pouze pro muzikanty, pro hráče je "Sound Blaster P17 Series Support Pack"

  Pro: Souhlasím s kolegou pode mnou. Tyto ovladače používejte při tvorbě muziky, pokud si chcete jen užívat hry a multimédia, zeptejte se strýčka Googla na "Sound Blaster P17 Series Support Pack" Vykouzlí vám mnohem lepší sound než ofiko Creative drivery s : - X-Fi Xtreme Audio - Audigy Value - Audigy SE / Audigy 2 SE - Audigy LS - Live! 24-bit - SB 5.1 VX

  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 1 uživatelů říká ano)
 • 25. dubna 2012
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Jde o alternativu, která je zvukově i softwarovým vybavením lepší než původní drivery od Creative. Navíc jde o nízkolatenční ovladač, což je pro ty, kteří skládají hudbu na počítači, naprosto zásadní.

  Pro: Jde o alternativní ovladače, které jsou oproti originálním driverům pro Sound Blaster od Creative nízkolatenční - tzn. mají rychlou odezvu. Toho využijí především muzikanti. Disponují kvalitní sadou efektů, vymazleným mixpultem a hlavně profi zvukem - ač je to právě díky alternativě neuvěřitelné.

  Proti: Tím, že jsou alternativní a vyvíjí je vlastně jediný člověk, mají malou marketingovou propagaci, minimální podporu v oficiálním fóru na webu a v ČR minimální komunitní podporu. Jediným místem na českém webu, který se kX ovladačům pro Sound Blastery věnuje je web <a href="http://drivers.kx.cz">drivers.kx.cz< /a>. Na Drivers.kX.cz najdete aktuální verzi ovladače 3550 i další bety a alfa verze, česky psané tutoriály a také starší původní ovladače pro Sound Blaster zvukovky.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 2 z 2 uživatelů říká ano)
Nalezeno: 2 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 2)

Zpět na detail software kX Audio Drive