RSS export

Zpět na: PC > Utility a ostatní > Operační systémy > Windows 8

Windows 8


Celkové hodnocení
3.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 5(60 hlasů)


Finální zkušební verze Windows 8

Finální verze nového operačního systému Windows 8 je zdarma k vyzkoušení, a to ve variantě Enterprise. Verze označená jako "Evaluation for developers" umožňuje uživatelům vyzkoušet si rychlé prostředí v Metro stylu vhodné pro různé formy zařízení včetně klasických počítačů, jednouchou práci s cloudem, inovovaný prohlížeč Internet Explorer 10 nebo různé typy aplikací přes Windows Store.

Windows 8 Evaluation for developers umožňuje vyzkoušet si integraci nového operačního systému s cloudovými a internetovými službami. Uživatelé například mohou po přihlášení se svým účtem od Microsoftu využívat funkci cloudového úložiště, bezpečného e-mailu, kalendáře i adresáře, a připojit se k řadě dalších služeb, které již například používají na svých telefonech Windows Phone.

Součástí zkušební verze je také inovovaný prohlížeč Internet Explorer 10 ve verzi Platform Preview 5. Podobně jako jeho předchůdce využívá hardwarovou akceleraci k většímu výkonu webových aplikací, ještě více se však zaměřuje na co největší uživatelský komfort při procházení webu.

Spolu s Windows 8 evaluation for developers si mohou uživatelé vyzkoušet také beta verzi nového obchodu s aplikacemi Windows Store, který již v současné době obsahuje různé typy aplikací od Microsoftu i třetích stran. V rámci zkušebního testování jsou všechny aplikace k dispozici k vyzkoušení zdarma a uživatelé si je mohou včetně nastavení přenést i do jiných počítačů.

 


 

 

 

 


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Windows 8

Licence:
Shareware
Omezení:
90 dní
Autor:
Microsoft Corporation
Potřeba instalace:
ano
Cena:
od 4 901,- Kč Koupit Windows 8
Domovská stránka:
http://windows.microsoft.com
SW.cz - Verze:
Další varianty Windows
SW.cz - Související:
Operační systémy Windows
Velikost souboru:
2.355,2 MB (Evaluation for devel ISO 32-bit)
3.276,8 MB (Evaluation for devel ISO 64-bit)
Operační systém:
Nezávislé
Staženo:
106574x celkem
99x tento týden
Poslední aktualizace:
18. srpna 2012
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.