Hlavní navigace

Čeština do TuneUp Utilities 2011

Aktualizace programu
26. 11. 2010
Antivirová kontrola
8. 4. 2020 3:52
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
258 461×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Česká lokalizace pro oblíbený TuneUp Utilities

Česká lokalizace do optimalizační sady nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače, opravuje problémy a pomáhá přizpůsobit váš systém vašim potřebám.

TuneUp Utilities kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registr, obnovit vymazané soubory, optimalizovat paměti a mnohem více.

Navíc můžete analyzovat váš systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a dívat se na detailní hardwarovou informaci.

TuneUp Live-optimalizace monitoruje běžící procesy a brání alokování prostředků procesům na pozadí a přiřadí je aktuálně používaným aplikacím, což zajistí jejich vyšší odezvu a start. Konfigurovatelný TuneUp Turbo režim umožní deaktivovat zbytečné služby, naplánované úlohy a další málo používané funkce pro zajištění maximálního výkonu pro Vaše hry nebo aplikace. Stav počítače můžete sledovat při kliknutí na ikonku v oznamovací oblasti nebo pomocí miniaplikace na Ploše.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Čeština do TuneUp Utilities

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty