RSS export

Avast Free Antivirus 2019 download ...avast

Stáhněte si nejnovější Avast Free Antivirus 2019


Stáhnout
Verze 2019 19.8 - 224,6 kBAvast Free Antivirus je populární antivir, určený pro domácí a nekomerční použití. Pro komerční využití Avast Antivirus zakoupíte zde. Uživatele chrání před viry, malwarem, ransomwarem, spywarem, rootkity a phishingovými útoky. Technologie behaviorální analýzy monitoruje podezřelé chování softwaru běžícího na počítači a v reálném čase dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware. V případě podezřelého chování testovaného kódu hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture dále izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a brání jejich škodlivému chování. Avast Free Antivirus nabízí také celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby. 
Inspektor Wi-Fi sítí automaticky skenuje domácí sítě uživatelů a vyhledává v nich potenciální slabiny, mezi něž patří zranitelnost routeru, nedostatečně silná hesla a kompromitované internetové připojení (tzv. DNS hijack). V případě detekování zranitelnosti Inspektor Wi-Fi uživateli pomůže při řešení zjištěných potíží. 
 
Avast Free Antivirus nabízí širokou paletu užitečných funkcí, doplňujících ochranu před zákeřnými kódy. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, hlídající nové verze programů nainstalovaných v počítači a provádějící jejich aktualizaci. Služba Passwords pak přináší ochranu všech vašich hesel a čísel platebních karet pomocí jednoho bezpečného hesla. Passwords vám pomůže i s vytvořením nových silných hesel pro bezpečné přihlašování k nejrůznějším službám. Avast Passwords za vás také automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet. 
 
Funkce Čištění webových prohlížečů zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních rozšíření. Avast Free Antivirus  obsahuje také užitečný režim Nerušit. Ten zastaví zobrazování nejrůznějších oznámení při hraní her, sledování videí či spuštění prezentací na celou obrazovku.
 
Avast Free Antivirus nabízí vlastní doplňky pro internetové prohlížeče. Jeden má za cíl zvýšení bezpečnosti při prohlížení webového obsahu informováním o důvěryhodnosti webových stránek. Druhý doplněk pro webové prohlížeče za vás porovná ceny hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých e-shopů.
 
Pokud je váš počítač již natolik infikovaný, že nejde spustit, pak vám pomůže funkce pro tvorbu záchranného disku. Ta umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB médium.
 

 


Celkové hodnocení

4.5
7368
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(10756 hlasů)
Produkt Avast Free Antivirus 2019 Avast Premium Security 2019
  Stáhnout
Verze 2019 19.8 - 224,6 kB
Koupit
od 1 073 Kč
Antivirus Yes Yes
Celkový test Yes Yes
Behaviorální štít Yes Yes
CyberCapture Yes Yes
Firewall Yes
Štít proti ransomwaru Yes
Ověřené weby Yes
Inspektor Wi-Fi Yes Yes
Štít webové kamery Yes
Štít citlivých dat Yes
Skartovač dat Yes
Záchranný disk Yes Yes
Režim Nerušit Yes Yes
Aktualizace aplikací Yes