RSS export

Zpět na: PC > Utility a ostatní > Antiviry > Kompletní antivirové balíky > Avast Internet Security 2019

Avast Internet Security 2019


Celkové hodnocení
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(538 hlasů)


česky slovensky

Komplexní antivirová ochrana s firewallem a anti-spamem

Avast Internet Security je profesionální aplikace pro dokonalou a komplexní ochranu počítače a dat před viry, malwarem, ransomwarem, spywarem, rootkity a phishingovými útoky. Technologie behaviorální analýzy monitoruje podezřelé chování softwaru běžícího na počítači a v reálném čase dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware. V případě podezřelého chování testovaného kódu hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture dále izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a brání jejich škodlivému chování. Avast Internet Security nabízí také celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby.

Inspektor Wi-Fi sítí automaticky skenuje domácí sítě uživatelů a vyhledává v nich potenciální slabiny, mezi něž patří zranitelnost routeru, nedostatečně silná hesla a kompromitované internetové připojení (tzv. DNS hijack). V případě detekování zranitelnosti Inspektor Wi-Fi uživateli pomůže při řešení zjištěných potíží.

Avast Internet Security přináší také ochranu před falešnými webovými stránkami, kterou zajišťuje funkce Ověřené weby. Ta uživatele chrání před stránkami, jež sbírají nejrůznější přihlašovací údaje, včetně přístupových klíčů k internetovému bankovnictví. Štít citlivých dat brání spywaru v prohledávání a odcizení vašich důležitých údajů, jako jsou zdravotní záznamy, daňová přiznání, či jiné osobní dokumenty.

Komplexní bezpečnostní balík od Avastu obsahuje integrovaný Firewall, který je jedním ze základních bezpečnostních kamenů ochrany počítače. Tento pokročilý firewall bedlivě sleduje a řídí příchozí a odchozí datové přenosy. Štít proti ransomwaru pak blokuje nedůvěryhodné aplikace, které by mohly změnit, odstranit či zašifrovat vaše osobní fotografie a soubory.

Avast Internet Security přináší širokou paletu užitečných funkcí, doplňujících ochranu před zákeřnými kódy. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, která vás upozorní na nové verze programů nainstalovaných v počítači a provede jejich aktualizaci. Služba Passwords pak přináší ochranu všech vašich hesel a čísel platebních karet pomocí jednoho bezpečného hesla. Passwords vám pomůže i s vytvořením nových silných hesel pro bezpečné přihlašování k nejrůznějším službám. Avast Passwords za vás také automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet.

Funkce Čištění webových prohlížečů zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních rozšíření. Avast Internet Security obsahuje také užitečný režim Nerušit. Ten zastaví zobrazování nejrůznějších oznámení při hraní her, sledování videí či spuštění prezentací na celou obrazovku.

Avast Internet Security nabízí vlastní doplňky pro internetové prohlížeče. Jeden má za cíl zvýšení bezpečnosti při prohlížení webového obsahu informováním o důvěryhodnosti webových stránek. Druhý doplněk pro webové prohlížeče za vás porovná ceny hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých e-shopů.

Pokud je váš počítač již natolik infikovaný, že nejde spustit, pak vám pomůže funkce pro tvorbu záchranného disku. Ta umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB médium.

Díky účtu Avast budete mít správu všech vašich zařízení chráněných Avastem přehledně na jednom místě. Účet Avast umožňuje chytrou správu vašich licencí či zjišťování polohy vašich mobilních zařízení.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Avast Internet Security 2019

Licence:
Shareware
Omezení:
30 dní
Autor:
AVAST Software s.r.o.
Potřeba instalace:
ano
Cena:
od 853,- Kč Koupit Avast Internet Security 2019
Domovská stránka:
http://www.avast.com
SW.cz - Verze:
Další varianty Avast Internet Security
SW.cz - Související:
Bezpečnostní balíky
Velikost souboru:
6,0 MB
Operační systém:
Windows 7/7 64bit/8/8 64bit/10/10 64bit
Staženo:
78136x celkem
39x tento týden
Poslední aktualizace:
2. července 2019
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.