RSS export


Mini-recenze 9-lab Removal Tool


Stáhnout
Verze 1.0.0.33 - 6,0 MB

Celkové hodnocení
4.7 z 54.7 z 54.7 z 54.7 z 54.7 z 5(3 hlasy)


Nalezeno: 3 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 3)
 • 5. července 2016
  Postavička uživateleHodnocení: 4 z 5
  • Anonymní uživatel senior 63
  Shrnutí: Je bezpečný a čistí!

  Pro: Rady PC amatéra: podobné programy jsou nebezpečné, protože snadno poškodíte systém. Na to zřejmě Bill Gejc myslel a proto Win vybavil ochranou systémových souborů. Program Rem.tool má Karanténu jako antivir, a po skenu, kdy dáte nalezené hrozby/item s/ Odstranit, tyto do ní spadnou. Pokud jste ohrozili systém, okamžitě vyběhne hláška - ..Poškození systému, vložte instalační CD´´! Zachovejte klid, skočte do karantény a dejte Obnovit. Hlášku Stornujte-vyběhne hláška Chcete ponechat neoriginální soubory? Když dáte Ne, vrátíte se do hlášky o inst.CD, dejte ANO! Zmizí výstraha ochrany systému, protože je vše zpátky, restartujte PC pro kontrolu. Jenže takto nic nevyčistíte. Pokus jsem dělal na XP, kdy při základním skenu jsem zjistil 170 items. Samozřejmě jsem naboural systém! Vše jsem vrátil zpět a jel podruhé. Při 140items jsem dal Zrušení a podíval se, co jsem objevil. 130 bylo typ PUP-pop up okna. Další byly klíče registrů-ty jsem zamodřil a pravým tlačítkem poslal do Listu Ignorace. Zbytek jsem odstranil do karantény. Žádná hláška, druhý sken nechám dojet do 5-ti items. Jdou do karantény, když je poškození systému, jdou zpět /Obnovit/,ale nejdřív si je zapíšu, další pokus jen do 3 items, karanténa..,pokud je vše OK, ty dva zapsané byly nebezpečné,/nebo jeden!/. Tohle párkrát opakujte. Objevíte adware, malware a trojany, které utekly antiviru.Touto vylučovací metodou částečně PC vyčistíte, aniž systém shodíte.

  Proti: Myslím, že by program neměl odstraňovat soubory, které shodí PC, i když by byly napadené
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne
 • 29. července 2015
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Doporučujem

  Pro: Na webe spoločnosti je sw pre 32, aj 64 bit systémy, vo verzii 1.0.0.36. SW je lokalizovaný aj do českého jazyka. Inštalácia neobsahuje balastný sw a samotný sw? Mne našiel i to, čo iné nie.

  Proti: Zatiaľ o ničom nčviem.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 1 uživatelů říká ano)
 • 27. dubna 2015
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Dobrý na free.

  Pro: Dobrý. Vyzkoušejte. Velice mě tento program překvapil. I když si myslíte jak nemáte PC v pořádku a máte ho čistý, budete se divit kolik vám toho najde.

  Proti: Nic. I když je to beta verze dávám i tak za pět. Jak asi pojede ve finální verzi ?
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 2 z 2 uživatelů říká ano)
Nalezeno: 3 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 3)

Zpět na detail software 9-lab Removal Tool